Нью-Делі – інформація для туриста

Квітень 6, 2013

Нью-Делі – інформація для туриста

Нью-Делі був оголошений столицею в 1911 р. На цьому старому знімку видно будівлю парламенту, який тоді називався законодавчими зборами. Після розділу країни на Індію і Пакистан в 1947 р. величезні маси людей переміщувались через кордони, що приводило до безладів.

Махатма Ганді М.К. Ганді, на прізвисько Махатма («Великий духом») повернувся до Індії з Південної Африки в 1915 р. на знак протесту проти апартеїду. Він здійснював поїздки по субконтиненту, закликаючи до кампаній громадянської непокори колоніального правління. Індія сьогодні Індія відзначила 50-ту річницю незалежності в 1997 р. Дж.

Неру заклав основи сучасної демократичної світської держави і індустріальну базу економіки, а також поставив на перше місце зовнішньої політики принцип неприєднання до політичних і військовим угрупованням. Незважаючи на те що мільярдне населення Індії в своїй масі безграмотно, демократична друк захищає його права, а система виборів забезпечує його представництво в органах влади. Двома головними політичними партіями є Індійський національний конгрес і більше права (Народна партія Індії).

Індійський державний прапор являє собою триколірне полотнище шафранового, білого і зеленого кольору із зображенням колеса в центрі. Парад на честь Дня Республіки День Республіки відзначається щорічно 26 січня чудовим парадом. Барвисте видовище розвертається на Раджпатх, де президент, який стоїть на чолі республіки, вітає учасників параду. Виступи опозиції.

Демократи в Індії виражають себе в популярних протестах, в яких бере участь безліч жінок. На цьому фото зображені активісти руху Нармада Бача, які організували жінок і представників племінних громад виступити проти будівництва греблі Нармада, яке субсидує Всесвітній банк.

Студия лазерной косметологии www.estetstudio.com.ua поможет вам выглядеть на все сто процентов и всегда быть в отличной форме!Зверніть увагу:

Добавить комментарий