Нью-Делі, цікаві факти

Квітень 6, 2013

Нью-Делі, цікаві факти

Нью-Делі, побудований англійцями в 1911-1931 рр.., Був фасадом британської імперії. У 1947 р. ця грандіозна імперська столиця стала адміністративним центром Індії. Нині в колишньому палаці віце-короля знаходиться резиденція президента, а міністри і державні службовці проживають по сусідству в обширних бунгало.

Колишня головна авеню Кінгсуей, що простягнулася зі сходу на захід до Брами Індії, тепер називається Радж-Патха. Тут щорічно 26 січня проходить парад на честь Дня Республіки. Тут же знаходиться Національний музей.

Північніше розташовані площа Коннаут-Плейс, Бірла Мандір і культурний комплекс в 1 Манді-Хаус. Район Нью-Делі вражає уяву.

Вулиця за вулицею: район Віджай-Чоук Віджай-Чоук, або площа Перемоги, – це велика площа біля підніжжя Райсіна-Хілл, спланована як переддень резиденції віце-короля, будівля якої перейшло нині до президента країни. Тут кожен рік 29 січня проходить церемонія «Сигнал відбою». З двох сторін Віджай-Чоук оточують корпусу Секретаріату класичного стилю (Північний і Південний), де розміщуються міністерства і канцелярія прем'єр-міністра Індії. На тінистих вулицях поблизу в просторих особняках живуть вищі посадові особи.

Від Віджай-Чоук йде Центральний проспект – творіння архітектора Е. Лютьенса – з купами дерев і фонтанами вздовж газонів Раджпатх в напрямку Воріт Індії та Національного стадіону. Чавунні ворота.

Для того что бы ваш товар приехал в нужное время и был всегда надежно защищен лучше всего использовать грузовые перевозки от профессиональной компании, в таком случае вы сможете спать спокойно!Зверніть увагу:

Добавить комментарий