Очікуємо на оновлення Xbox і Kinect 2

Листопад 30, 2011

Очікуємо на оновлення Xbox і Kinect 2

Цікаві новини від компанії Microsoft для всіх геймерів. Розробники ігрової приставки Xbox вирішили не зупинятись тільки на оновленні самої приставки а й доробити цікавий пристрій під назвою Kinect 2. Даний девайс зможе розпізнавати тон голосу людини яка іграє на приставці, точне місце де знаходиться гравець, і навіть те які емоції він відчуває в даний момент! Це вдалось зробити завдяки плідною роботою над датчиками руху і розпізнавання голосу які були оновлені інженерами компанії. Розробники використали в Kinect 2 нову ПЗЗ матрицю, яка аналізує відео сигнал з високою роздільною здатністю на швидкості 30 кадрів /секунда, оброблені дані передаються в приставку USB, швидкість передачі даних становить 15 мб/сек.

Як планується компанія Microsoft представить оновлену приставку відразу в двох версіях, перша версія буде більш бюджетна, це буде не повноцінна приставка а додаток до Kinect, відповідно ціна ії буде не велика. Другий варіант це більш функціональна модель в яку вбудовано вінчестер і пристрій для читання дисків. Звичайно ця модель буде набагато дорожче. Стосовно виходу в світ нової версії приставки маємо різні дані, так одні інформаційні видання стверджують що Kinect 2 і оновлений Xbox надійдуть у продаж вже в кінці наступного року, а інше запевняють що це станеться не раніше 2013. В червні планується виставка E3 можливо Microsoft представить свої розробки на ній. Будемо чекати інформацію про нові версії Xbox, яку ми опублікуємо на нашому сайті.

Ну пока компания Майкрософт создает свои технологические новинки рекомендуем Вам воспользоваться удивительно качественным и надежным телефоном iphone 3 который Вы с легкостью сможете приобрести на сайте www.iphones.kh.ua по отличной цене!Зверніть увагу:

Добавить комментарий