Очікуємо презентацію нових моделей ультрабуків

Листопад 20, 2011

Очікуємо презентацію нових моделей ультрабуків

На щорічній виставці сучасної техніки Consumer Electronics Show планується презентація великої кількості ультра тонких ноутбуків. Така інформація була отримана від офіційного представника компанії Consumer Electronics Association власне яка і є засновником даної виставки. Завдяки сучасним розробкам стало можливим створювати ноутбуки більш тонкі і легкі, в той же час не втрачаючи потужності і не зменшуючи можливий час автономної роботи пристроїв.


Нещодавно вже був анонсований один з ноутбуків сучасного покоління від компанії Acer, модель отримала назву Aspire S3. Не бажаючи відставати від конкурентів і витрачати гроші відомі компанії Fujitsu і Lenovo заявили про випуск свої моделей ультра буків які невдовзі появляться на ринку. Думається що в наступному році слід очікувати наплив ультра буків, і так як цей рік називали роком планшетів так наступний рік назвемо ультрабуковим…

Доречі компанія Інтел планує випуск нових процесорів які будуть використовуватись в ультрабуках, на даний момент відомо лише що назви моделей Ivy Bridge і Haswell, і то що вони набагато менше потребують енергоресурсів і набагато продуктивніші ніж процесори які представлені на сьогоднішній день.

Кажеться интерес ко всему мистическому и неизвестному ни когда не покинет людей. Прочитать страшные и загадочные истории которые приключились с реальными людьми вы сможете на сайте http://strashno.com.ua/ – причем если с Вами либо с кем то из Ваших друзей приключилась такая история Вы сможете прислать ее администраторам сайта, и она будет опубликована на портале.Зверніть увагу:

Добавить комментарий