Офіційна біографія Стіва Джобса увійшла в тридцятку найпопулярніших книг на Amazon.

Серпень 17, 2011

Офіційна біографія Стіва Джобса увійшла в тридцятку найпопулярніших книг на Amazon.

Вихід офіційної біографії голови компанії Apple Стіва Джобса перенесено з березня 2012 року на листопад 2011 року, пише блог All Things Digital.

Нова дата надходження в продаж книги “Steve Jobs: A Biography” (“Стів Джобс: біографія”) вказана на сайті американської книжкової мережі Barnes & Noble – це 21 листопада 2011 року.Попередні замовлення рітейлер приймає вже зараз, ціна на видання в жорсткому плетінні становить 20 доларів 40 центів.

Чому книгу було вирішено запустити в продаж раніше обіцяного раніше терміну, не повідомляється. При цьому на сайтах Apple і Amazon датою виходу книги як і раніше називають 6 березня 2012 року.Біографія Джобса на 448 сторінках вийде у видавництві Simon & Schuster.

Автор книги Уолтер Ісааксон (Walter Isaacson), в минулому був одним з провідних редакторів журналу Time, а зараз очолює Аспеновскій інститут – некомерційну організацію, що займається проведенням дискусійних форумів з питань лідерства. До написання книги про Джобса Ісааксон став автором біографій Бенджаміна Франкліна,Альберта Ейнштейна і Генрі Кіссінджера.

Ісааксон почав працювати над біографією Джобса в 2009 році. “ISteve: The Book of Jobs” є першою офіційною біографією Стіва Джобса. Дві попередні біографії керівника Apple (“Друге пришестя Стіва Джобса” і “iКона: Стів Джобс”). були написані без його згоди.

Очікується,що біографія Джобса стане бестселером. Інтернет-магазин Amazon відкрив прийом попередніх замовлень на книгу на початку червня, і за перші декілька днів вона увійшла в тридцятку найпопулярніших книг на Amazon.

При утрате ключа с иммобилайзером от машины вам на помощь прийдет компания по программированию ключей, если вам нужен чип ключ mercedes либо от другой марки машины посетите данный сайт.Зверніть увагу:

Добавить комментарий