Огляд 17-го етапу NASCAR Winston Cup

Жовтень 13, 2012

Огляд 17-го етапу NASCAR Winston Cup

Це було шоу Джеффа, правда Джефф був інший …

Гонка 17 етапу Кубка Winston, яка відбулася на 1,058-мильному "овалі" New Hampshire International Speedway в Лаудона, принесла нарешті першу перемогу в сезоні Джеффу Бартону (всього на його рахунку на той момент було чотири перемоги).

31-річний пілот з Вірджинії починав цю гонку п’ятим, але на 80 колі зумів захопити лідерство і домінував потім на треку до самого фінішу: він був попереду 191 коло! Причому Джефф Бартон настільки впевнено почувався в Лаудона, що вже після того, як відбулося нагородження, інший Джефф – лідер чемпіонату Джеф Гордон, який посів у підсумку лише третє місце, – змушений був визнати: "У нас сьогодні не було жодного способу, яким ми змогли б дістати його … ".

Втім, у чемпіона ’97, можливо, і був би шанс поборотися за перемогу зі своїм тезкою, але на 295 колі його "Шевроле" несподівано заскользіл, і вперед прорвався "Форд Таурус" Марка Мартіна. Марк, який, як і Джефф Гордон, вже чотири рази перемагав в нинішньому сезоні, в Лаудона кваліфікувався лише на 15 місці (до речі, Джефф Гордон-то був другим!) І тому, напевно, навіть друге місце в підсумку могло здатися йому межею мрій. Але так чи інакше він уже, мабуть, і не міг нічого зробити: на фініші Джефф Бартон випередив Марка Мартіна на 7,5 секунди, а це – ціла "прірву" за мірками "НАСКАР"!

Той же 295 коло гонки виявився фатальним для Джеремі Мейфілд. Займав перед стартом в Лаудона другу сходинку в чемпіонаті, Джеремі ледь не став героєм етапу: кваліфікувався він з 30-м часом, але ближче до фінішу міг претендувати вже й на призове місце, якби … не відмовившись гальма – за п’ять кіл до кінця гонки "Форд" номер 12 врізався в стіну.

Каждый владелец автомобиля старается покупать только качественные товары для своего авто, так как от этого напрямую зависит качество и надежность езды. Приобретая автошины и диски по самым хорошим ценам в магазине www.mvo.ru – вы можете быть уверенным в том что получите самый качественный товар и быструю доставку в нужное место!Зверніть увагу:

Добавить комментарий