Околиці Делі

Квітень 6, 2013

Околиці Делі

ЗА МЕЖАМИ МІСЬКОЇ центру також є на що подивитися. Горбистий, порослий деревами район Рідж тягнеться з південного заходу на північ Делі, де знаходяться університетське містечко і Сі-вил-Лайнс (Цивільні Лінії), побудовані англійцями, а також військове містечко. Південний Делі, який перебуває лівіше між старими містами Сірі, Джаханпанахом і Туглакабад, являє собою більш новий район з багатьма багатими передмістями, красивими житловими мікрорайонами, магазинами, кінотеатрами і ресторанами.

Ще південніше розташований історичний Архелогіческій парк Мехраулі, на території якого мисливські угіддя XX ст., Гробниці, павільйони і Кутб-Минар. На цьому мальовничому місці колись виникло місто Делі (кила Раї Пітхора), споруджений навколо Лалкота – раджпутской фортеці династії Томара.

Як дістатися Район найзручніше об'їхати на приватному автомобілі, таксі або авторикші. В деяких місцях організовані екскурсії в приватних екіпажах. Вулиця за вулицею: район Кашмірських воріт Район кашмірських воріт в Делі нагадує про багатьох драматичних подіях 1857 р., що відбувалися з травня по вересень між кашмірськими воротами та головним поштамтом Старого Делі. в 1920-х рр.. тут існувала улюблена пивна англійців, що жили в Сивіл-Лайнс. Тоді на вулиці була маса шикарних магазинів і ресторанів, з яких мало що вціліло.

Фасади магазинів. Нині постарілі і занедбані чудові старі магазини.

Кашмірські ворота. Звідси моголи відправлялися налетной відпочинок в Кашмір. У 1857 р. тут точилися бої; меморіальна дошка на західній стороні увічнює пам'ять «інженерів і саперів, які загинули при розмінуванні воріт 14 вересня 1857р.».

Факро-вул-Масджид. Куполи і мінарети цієї невеликої мечеті височать над рядами магазинів і офісів на галасливій вулиці. Кожну п'ятницю місцеві жителі збираються сюди на молитву.

Будівля Управління північних залізниць. Це химерне будівлю в індо-мавританському стилі було резиденцією британського комісара Вільяма Фрейзера, друга Скіннера. Церква Пам'ятна дошка в церкви, закладеної полковником Джеймсом Скиннером, говорить: «Ця церква споруджена виключно на кошти полковника Джеймса Скіннера в ознаменування обітниці, даного ним на поле бою». Церква (будівництво обійшлося в 80 тис. рупій) має форму грецького хреста і увінчана восьмипелюстковими куполом.

Мармурова дошка перед вівтарем вказує на скромну могилу Скіннера (с. 140).

Что вас может согреть лучше чем шерстяное одеяло ? Наверное ничего, так как еще не придумано лучшей вещи ! Приобрести качественные одеяла можно на сайте компании ГолденТех – тут вы найдете большой выбор и самые приятные цены!Зверніть увагу:

Добавить комментарий