Околиці Джайпуру на півночі

Квітень 6, 2013

Околиці Джайпуру на півночі

Над Джайпур височіють дві ефектні фортеці Нахаргарх і Джайгарх, які охороняли підступи з півночі до Амбер і нової столиці Джайпуру. Нині вони служать нагадуванням про минуле, коли войовничі клани боролись за свою перевагу. В навколишніх скелях також збереглися залишки укріплених стін, храмів і святилищ, Хавел та орнаментальних мармурових кенотафів государів династії Каччваха.

Нахаргарх Неприступний форт Нахаргарх («Тигрячий форт») розташований на вершині гори. Тут колись жило войовниче плем'я міна, поки його не здолали Каччвахі. Існує легенда, що тут знаходився кенотаф, і коли розпорядився зміцнити існуючі фортифікаційні споруди, щоб захистити будувався Джайпур, дух воїна опирався цим спробам до тих пір, поки священнослужитель не справив ритуали.

Наступні правителі розширювали форт: Мадху Сингх звів тут розкішний палац для своїх дев'яти дружин. Нагорі у палаці знаходиться кімната, де завжди прохолодно і свіжо, звідки жінки милувалися містом. Стіни і колони палацу представляють видатний зразок – ліпнини, яку полірують уручну шматком агата до тих пір, поки вона не стане нагадувати мармур. Пундаріккі Хавел На схід від Нахаргарха на шляху в Гайтор лежить район Брахмпу-ри, де колись стояли чудові Хавел вчених мужів при Джайпур-ському дворі.

Один з особняків служив резиденцією придворного браміна Ратнакари Пундаріка в правління Савай Джай Сингха, який, за переказами, зробив пуджу і приборкав дух Нахар Сінгха. На щастя, цей Хавел зберігся. Частина його є охоронюваним пам'ятником архітектури, що допоможе зберегти чудову розпис стін і стель. На фресках зображено боги і богині, придворні сцени і святкові процесії.

Такого ж роду зображення є і на семи поверхах Чанд-ра-Махала.

Для того что бы ваш сайт был всегда в топе поисковых систем лучше всего использовать продвижение сайта по ключевым словам , эту услугу вам помогут реализовать сотрудники студии Авеб – тут вы найдете самых высококвалифицированных работников!Зверніть увагу:

Добавить комментарий