Околиці Джайпуру: схід

Квітень 6, 2013

Околиці Джайпуру: схід

Гірська гряда йде по східній периферії Джайпуру від Санганера на півдні до Амбера і далі, оточуючи вузьку долину. Ці лісисті схили та скелі можновладні особи забудували храмовими спорудами, парковими павільйонами і палацами.

Це місце славиться також своїм тваринним світом, особливо мавпами, в честь яких долина і була названа Мавпячій. Священний водойму в Галт Щ Галт 10 км на сх. від Джайпуру по дорозі на Агру. Мальовниче ущелину Галт тягнеться по схилу гори до траси Джайпур – Агра.

Вважається, що тут жив відомий мудрець Гала. В глибині ущелини знаходиться містечко Галт Кунда, де в XV ст. звели два головні храму на честь Рами і Вішну;, ряд дрібніших святилищ і нині покинутих будівель. гряді зметнувся вгору храм Сурьі.

На різних рівнях розташовані сім священних водойм, які цілий рік наповнюються водою з природного джерела в скелі, схожої на коров'ячу пащу. Вважають, що ця вода має цілющу силу. У двох по обидві сторони комплексу добре збереглися настінні фрески із зображенням сюжетів з життя Крішни, а також стелю, розписаний пишними квітками лотоса.

З вершини відкриваються ефектні види Джайпуру; остерігайтеся тут мавп, що снують у пошуках їжі.

Для того что бы эффективно управлять персоналом и работниками лучше всего использовать специальную СРМ систему от компании http://www.ctconsult.ru/ – тут вы найдете самый профессиональный вариант исполнения данной системы и, самые выгодные цены!Зверніть увагу:

Добавить комментарий