Оновлення iOS стало доступне за допомогою Wi-Fi

Листопад 13, 2011

Оновлення iOS стало доступне за допомогою Wi-Fi

Компанія Apple вирішила порадувати користувачів iPhone і iPad від тепер оновлення прошивки можна завантажити по Wi-Fi у свій телефон або програвач минуючи компьютер. На данний моментвже доступна версія iOS 5.0.1.
Едине попередження для користувачів цих девайсів полягає в тому що ім треба впевнитися в достатньому заряді батареї, розробники радять виконувати оновлення при заряді не меншому ніж 50%. Треба ще відмітити що користувачі пристроїв на базі Android вже давно мають змогу так оновлювати свою операційну систему, а для пристроїв які керуються операційною системою iOS це новинка.

Как известно мода довольна таки изменчивая, и угнаться за ней не всегда получается возможным. Узнать о тенденциях моды на сегодняшний день вы сможете на популярном сайте www.bt-lady.com.ua

Раніше для оновлення треба було скачувати на компютер повний дестрибутив операційної системи який займав біля 500 – 600 мб., і виконувати оновлення за допомогою програми iTunes на компютері. Тепер підключення до компютера зовсім не потрібне і розмір оновлення становить 45- 50 мб – будуть оновлюватись лише потрібні файли системи.
Декілька слів про версію iOS 5.0.1 – данна модифікація отримала кращий механізм оновлення пристрою з хмарними сервісами iCloud, для користувачів першого покоління iPad доступні нові мультитач- жести які появилися нещодавно в iPad 2. Доречі якщо на пристрій ще не встановлена операійна система iOS 5.0.1 то ії необхідно завантажити з інтернету (приблизно 800 мб.) і встановити за допомогою програми iTunes, наступні же оновлення можна буде проводити зЗверніть увагу:

Добавить комментарий