Оновлений ноутбук HP Pavilion DM1

Вересень 8, 2011

Оновлений ноутбук HP Pavilion DM1

Компанія Hewlett-Packard оновила свій надзвичайно ультрапортативний 11,6-дюймовий ноутбук HP Pavilion dm1. Данний, пристрій було оновлено як всередині, так і зовні: приємна новина ноутбук отримав нове покриття HP Soft-touch Imprint, яке передбачає нанесення фактури на гумову поверхню. Але тим кому це не подобається, можна вибрати модифікацію і в глянсовому корпусі.

Товщина ноутбука всього на всього – близько 25 мм. Крім цього, в комплектацію пристрою, крім колишніх складових, увійдуть і нові процесори до AMD E-450 (з інтегрованою графікою AMD Radeon HD) або Intel Core i3.

З інших нововведень компанія повідомила про підтримку аудіотехнології HP Beats Audio для реалізації звуку більш високої якості,а також функції Launch Box, яка дозволить зручно згрупувати програми для швидкого доступу з панелі завдань Windows 7.

Судячі зі всьго, інші характеристики пристрою, включаючи до 8 ГБ оперативної пам’яті, вінчестер до 750 ГБ, Wi-Fi 802.11 b / g / n, Bluetooth, Gigabit Ethernet і так далі, не змінилися.
Авотномна робота ноутбука по тестам виробника становить 11,5 годин. Випуск оновленого HP Pavilion dm1 на чіпах AMD відбудеться 21 вересня за ціною від $ 399,99 (у США), а на процесорах Intel – 30 жовтня від $ 599,99.

Компания HP выпускает не только мониторы, также у специалистов компании очень хорошо получаеться создавать принтеры hp Информацию об этих устройствах Вы найдете на данном сайтеЗверніть увагу:

Добавить комментарий