Операційна система Chrome OS не така вже і безпечна….

Вересень 12, 2011

Операційна система Chrome OS не така вже і безпечна….

Компанія Google – позицює свою нову хмарна операційну систему як надзвичайно безпечну, власне саме на безпеку Гугл ставить основний нахил при створненні цієї OS.
Тільки Chrome OS стала доступною для свобідного скачування як в ній виявили першу вразливість! Данна вразливість,дозволяє отримати доступ до всієї інформації власника ноутбука з Chrome OS. Цю інформацію повідомляє ресурс Venture Beat.
У Лас-Вегасі пройшла хакерська конференція Black Hat, на якій експертами Меттом Йохансоном і Кайлом Осборном наочно було продемонстровано як можна взломати Chrome OS за допомогою встановленої програми для роботи з Google Docs.Уразливість дає можливість викрадати електронні листи, записи адресної книги, документи Google Docs та повідомлення в Google Voice.
Продажі ноутбуків на платформі Chrome OS стартували в США і деяких інших країнах на початку цього літа, в нашій країні вони з’являться у продажу восени. Зрозуміло,що якщо корпорація Google не відреагує на цю вразливість і не усуне її, вона цілком може бути виявлена хакерами, що ставить під загрозу особисту інформацію користувачів.
Операційна система Chrome OS в корені відрізняється від звичних операційних систем. Тут нічого не зберігається на жорсткому диску,вся інформація знаходиться в хмарному сервісі Google.

Вы ищете в сети интересные и свежие фото девушек ? Просмотрев данный сайт вы найдете много качественных фотоматериалов.Зверніть увагу:

Добавить комментарий