Оренда офісів – важливий вибір для бізнеса

Травень 18, 2013

Оренда офісів – важливий вибір для бізнеса

Важливою умовою ефективного здійснення бізнесу є правильний вибір майбутнього представництва компанії. Керівники фірм керуються різними критеріями при виборі відповідного офісу, зокрема можуть грати роль бажання показати преуспеваемость, інші вважають за необхідне, щоб офіс був комфортним, інші з метою економії роблять вибір на користь компактності. Величезним попитом користуються офісні приміщення в Києві і в цей статті ми постараємося проаналізувати найбільш оптимальні варіанти в цьому напрямку, тим більше це дешевше ніж купити квартиру мінськ і в інших мегаполісах.

Зрозуміло, найбільш привабливими є офіси, розміщені в центрі столиці, зокрема в діловому центрі "Київ-сіті». Цей центр є одним з найвищих будівель в Європі і складає у висоту 430 метрів. Поряд з офіційними представництвами, в цьому будинку будуть розміщуватися такі сверхкомфортабельние готельні номери еліт-класу, різні розважальні заклади, фітнес-центри, і магазини елітного одягу.

Досить популярним і затребуваними можуть бути і офіси у вежі «Київ», проте на сьогодні все ще невідома доля її монтажу і зведення. Незважаючи на те, що вона вже спроектована влади все ще не можуть визначитися з місцем під забудову цього грандіозного ділового центру.

Досить дорогою є і оренда офісу в цих ділових центрах. Мінімальна ціна за оренду офісу у вищевказаних ділових центрах становить приблизно тисячу доларів за квадратний метр. Для офісів існує нехитре правило визначення вартості його оренду, чим ближче до Кремля буде розташований офіс, тим дорожче буде коштувати його оренда.

Так, в Бізнес Центрі «Романов двір» середня вартість оренди за квадратний метр становить приблизно півтори тисячі гривень за квадратний метр і це ще не дорого. При цьому саме оформлення офісів практично стоїть вище на голову наявних пропозицій офісів віп-класу, так як воно відповідає вимогам імперського декору: підлога вистелена високоякісним мармуром, стіни оброблені венеціанської штукатуркою, а сам хол оброблений спеціальною вишневої обшивкою. Проте ця будівля чекають своїх орендарів, так як воно практично повністю звільнилося після продажу концерну «Сибнефть» холдингу «Газпром».nt3000 тут вы сможете выбрать очень хорошие участки и приобрести их в кредит!



Зверніть увагу:

Добавить комментарий