Орендареві варто бути обачним

Вересень 20, 2012

Орендареві варто бути обачним

Відомо, що продукція і доходи, отримані орендарем в результаті використання орендованого майна згідно з договором, є його власністю. Безумовно, основним джерелом правових норм, що регулюють відносини за договором оренди, є Цивільний кодекс країни, уривки з якої поміщені в цьому виданні. Представлені в збірці і вилучення з федеральних законів, що містять спеціальні норми про оренду тих або інших категорій нерухомого майна.

Важливо пам’ятати, що, відповідно до статті 131 ЦК РФ, право власності на нерухоме майно підлягає державній реєстрації. Звідси випливає, що орендар, перш ніж укласти договір оренди, повинен переконатися в тому, що орендодавець дійсно є власником орендованого майна.

І ще: у договорі оренди та суборенди підприємства, будинку, офісу, земельної ділянки і т.д. повинно бути враховано все. Зразкові зразки таких договорів практично по всіх випадках життя наводяться у збірнику.

Що стосується представлених у виданні законодавчо-нормативних актів і пов’язаної з ними судової практики, то актуальність їх очевидна. Адже чи не кожне підприємство в наші дні є учасником орендних відносин – орендодавцем або орендарем.

Сейчас многие люди выбирают для отдыха и путешествий крупные города, так например очень часто люди ездят в Москву – посмотреть достопримечательности этого знаменитого города, если вы приехали на пару дней в этот город, то наилучший вариант для проживания это квартиры посуточно в Москве – которые можно найти по самым выгодным ценам на сайте www.sniminasutki.ru – так же с помощью сайта вы сможете заказать квартиру перед своим приездом в город.Зверніть увагу:

Добавить комментарий