Організація корпоративних тренінгів

Листопад 11, 2012

Організація корпоративних тренінгів

Організація корпоративних тренінгів для персоналу – невід’ємна частина розвитку кожної компанії. Щороку працівники повинні розвивати свої професійні навики, йти в ногу з часом та освоювати новітні методи роботи. При цьому абсолютно неважливо, яку посаду займає працівник: особисте професійне зростання допоможе підвищити ефективність, продуктивність та безпеку праці.

Зазвичай семінари в аудиторіях підсвідомо діють пригнічено на учасників заходу, тому консалтингові компанії шукають нові нестандартні методи створення більш комфортної атмосфери для сприйняття інформації. Одним з найефективніших варіантів є поєднання тренінгу чи семінару з активним відпочинком. Найпростіше провести навчальний захід під час кількаденного сплаву по Дністру. Так, група може проводити навчальні заняття у післяобідній час, коли спека та палюче сонце не дозволяють комфортно сплавлятися по ріці. Також певні практичні завдання можна виконувати безпосередньо на катамаранах: відточувати навики управління колективом, приймати колективні рішення, розприділяти обов’язки між членами команди, вчитися давати завдання підлеглим та контролювати їх виконання.

Активний відпочинок також покращує засвоєння нової інформації, а свіже повітря покращує самопочуття та стимулює розумову діяльність. В той же час, ночівля у наметах, похідна кухня та спартанські умови гігієни дозволяють вивести учасників з їх природньої зони комфорту. Саме за таких екстремальних умов люди починають мислити ширше. У такому випадку ефективність тренінгів та коуч-програм піднімається, а спогади будуть прікрашені моментами сплаву по Дністру.

В залежності від поставлених навчальних задач, спеціалісти Центру рафтингу можуть індивідуально для групи розробити квест, вирішення завдань якого безпосередньо переплітаються з темами тренінгу. Так, для покращення взаємозв’язків у проектних групах, тренери рекомендують замовити командоутворюючий захід: рафтинг по гірській річці в поєднанні з квестом, сходження на Говерлу або квест у печері Млинки. В будь-якому випадку, самостійно організовувати заходи такого плану не варто, оскільки такий екстримальний відпочинок завжди несе ризики отримати травму.

Грамотно поєднаний корпоративний відпочинок з тренінгом завжди приносить користь для фірми. Лояльність та вдячність разом з підвищенням кваліфікаційних професійних навиків персоналу – це стратегія інвестицій в майбутній розвиток кожної прогресивної компанії.Зверніть увагу:

Добавить комментарий