OS Windows 7 стає дедалі популярнішою

Вересень 12, 2011

OS Windows 7 стає дедалі популярнішою

Як повідомляє Net Applications, кількість користувачів, які продовжують користуватись операційною системою Windows XP, скорочується з місяця в місяць, зараз цю ОС використовує вже менше половини користувачів Інтернету.
Цю операційну систему повільно і впевнено витісняє більш сучасна версія Windows 7. Хоча за прогнозами все ж Windows 7 ніколи не зможе завоювати популярність,хоча б близьку до тієї, яка є зараз у Windows XP. Зовсім скоро з’явиться новий продукт, Windows 8, завдяки якому частка користувачів Windows 7 неминуче повинна скоротитися. При цьому у Windows XP є всі шанси зберегти своє домінування.
Windows 7 на даний момент продана в кількості 400 мільйонів ліцензійних копій. За статистикою,наданої Net Applications, у червні цю операційну систему використовували 27.13% користувачів мережі, а в липні кількість користувачів збільшилася до 27.87%. Тенденція зростання популярності Windows 7 поки зберігається. Дані цієї ж статистики щодо Windows XP вказують на скорочення кількості користувачів за цей же час з 51.13% до 49.84%, падає так само частка використовують Windows Vista.
Стабільні цифри поширеності операційної системи Linux (менше 1%) і Mac OS X (3.7%).
Дослідження показало, що мобільні операційні системи набирають популярність. Так iPhone в мережі використовують вже 1.56%, а iPad 1.23%, для порівняння, ці цифри місяць тому становили 1.41% і 1.03%.Зверніть увагу:

Добавить комментарий