Особливості декорування дитячої кімнати

Травень 8, 2013

Особливості декорування дитячої кімнати

Батьки завжди намагаються облаштувати кімнату для дітей найкращим чином. На жаль, їм не завжди вистачає знання особливостей домашнього декору, нерідко доводиться бачити невдалі рішення в оформленні інтер'єру дитячої кімнати. При цьому практично не приділяється увага такому найважливішому компоненту інтер'єру дитячої кімнати як стелю, хоча саме його оформлення відіграє величезну роль у тому, щоб кімната для дітей повністю відповідала базовим стандартам декорування. Від того, як буде правильно вирішена проблема стелі, залежить те, що наскільки дитяча кімната буде світлою.

Тому не буде зайвим вивчити в журналах варіанти оформлення стелі дитячої, в цій же статті будуть дані деякі поради в цьому напрямку.

Перш за все, стеля дитячої повинен проектуватися таким чином, щоб максимально забезпечувати рівномірний розподіл світла. Особливу увагу слід звертати на елементи освітлення, зокрема враховувати, що обсяг світла в дитячій повинен бути достатнім для виконання уроків та занять малюванням, але разом з тим не повинен бути надмірно яскравим і дратівливим. Крім того офтальмологи не рекомендують наявність в дитячій кімнаті різких перепадів освітлення, так як це суттєво шкодить зору дитини.

Проблема верхнього світла традиційно вирішується установкою спеціальної люстри, яка за своєю формою і кольором відповідають загальному характеру інтер'єру кімнати. Крім того, обов'язковим є наявність в дитячій спеціального настільної лампи, при цьому її вимикач повинен знаходитися на висоті, доступною для дитини, щоб він міг включати лампу самостійно.

Важливе значення має і має кольорове оформлення дитячої кімнати. Підбір необхідного кольору може бути також складним як ремонт генераторів мерседес. Здійснення декорування дитячої кімнати в плані колірної гами має здійснюватися на основі стандартних правил, при використанні не конфліктуючих один з одним кольорів, плавно переходять один в одного. Крім того, слід враховувати і переваги малюків.

Зокрема в самому маленькому віці популярні червоні та рожеві відтінки, діти середнього віку віддають перевагу зелені і жовті кольори, діти постарше воліють сині відтінки.

Для того что бы выгодно покупать технику не надо ходить по магазинам города, лучше всего все купить на сайта 5ОК. Например если вас интересует атлант холодильник киев то лучшая цена не него только в этом магазине! Причем тут очень выгодные условия оплаты и доставки.Зверніть увагу:

Добавить комментарий