Особливості купівлі нерухомості в Таїланді

Квітень 6, 2013

Особливості купівлі нерухомості в Таїланді

В Таїланді законодавство передбачає вільну купівлю квартир в кондомініуми, при цьому обмежує покупку будинків і земельних ділянок для іноземців. Права володіти землею в іноземного громадянина немає – тільки повні права на об'єкти, які розташовані на ділянці (наприклад, вілла). Землю можна оформити в довгострокову оренду або зареєструвати на юридичну особу, тайську фірму, при цьому іноземець може отримати частку володіння, 49% привілейованих акцій цієї фірми.

В кондомініумі нерухомість може купуватися в повну власність з отриманням права користування прилеглою землею, тобто садом, басейном, паркуванням. Єдине застереження, якою супроводжується такого роду покупка нерухомості в Таїланді, це що іноземцям не може належати більше 49% багатоквартирного будинку – велика частина повинна бути у володінні тайських громадян і компаній.

Якщо ви вирішили придбати об'єкт нерухомості в Таїланді – почніть з ознайомлення з ринком нерухомості в друкованих ЗМІ та Інтернеті. Подальші дії рекомендується проводити з допомогою агентства нерухомості, це позбавити вас від труднощів мовного бар'єру і трактування тайського законодавства. Агентство може бути тайським або ж філією тайського агентства, розташованим в Росії.

  Самостійні російські фірми також можуть продавати нерухомість через своїх закордонних партнерів. У Таїланді немає ліцензій на ріелторську діяльність, але можна перевірити надійність агентства, запитавши реєстраційні документи фірми і дозвіл на роботу.

Подарите себе прекрасный весенний подарок и запишитесь на услугу мезотерапия лица которая поможет вам стать более красивой и по настоящему привлекательной женщиной!Зверніть увагу:

Добавить комментарий