Особливості вибору алмазних дисків

Травень 6, 2013

Особливості вибору алмазних дисків

Алмазні ріжучі диски коштують немало, тому купуючи алмазний диск переконайтеся, що цей диск відповідає Вашої потреби. Алмазні ріжучі диски використовують для різання каменю, бетону, скла і склопластика. У них є низка переваг перед абразивними ріжучими дисками: з часом алмазні диски не втрачають глибини різання, зберігають діаметр диска, а лінійна швидкість не сповільнюється.

Алмазні диски виготовляються шляхом пресування в металеве речовину в спеціальних формах. При цьому використовують алмази різної величини і якості. Алмазні сегменти різних марок виходять шляхом зміни якості алмазів, їх концентрації та складу речовини.

Щоб правильно вибрати диск, визначитеся, які Вам потрібні розміри, марка і форма зубів. Враховуйте, що величина діаметра залежить від глибини різання. При цьому потрібно враховувати діаметр, передбачений для Вашої машини.

Внутрішній отвір диска має збігатися з валом машини.

Форма зубів визначає швидкість і чистоту різання. Для асфальту підійдуть диски з великою відстанню між зубами, а для клінкерної плитки потрібні диски без зубів взагалі.

Вибирайте алмазні диски універсальних марок, якщо Вам не відомий заздалегідь матеріал. В іншому випадку економічніше буде вибрати диски спеціальних марок. Будьте уважні, тому що кожна фірма використовує своє маркування дисків.

Трохи примітивно розділяти матеріали на м'які, які обробляються легко, і на тверді, оброблювані важко. Правильно було б розділити матеріали з каменю на три групи по абразивності: мармур і клінкер – м'який, неабразивних матеріал, для них потрібний диск з податливим матеріалом; граніт, армований бетон – твердий матюкав з каменю, вибирайте для них диск з сполучного матеріалу середньої міцності ; силікат, шамот, асфальт – м'який абразивний матеріал, для їх різання підійде диск з міцним і твердим матеріалом.

Отже, вибираючи диск, повідомте продавця, з яким матеріалом Ви будете працювати, необхідну глибину різання, яку машину Ви будете використовувати для різання. Якщо існують сумніви з приводу марки вже набутого диск, знову ж таки проконсультуйтеся у продавця.

Коли будете встановлювати диск в машину, пам'ятайте, що напряму обертання диска і вала повинні збігатися. А обороти машини повинні відповідати оборотам, які зазначені на різці.

Ведете производственный бизнес ? В таком случае скорее всего вы используете редукторы, если вы зайдете на сайт то сможете найти очень большой каталог товаров и очень выгодные цены!Зверніть увагу:

Добавить комментарий