Особиста безпека і здоров’я туриста в Індії

Березень 22, 2013

Особиста безпека і здоров’я туриста в Індії

В Делі, Агре і Джайпурі ефективно працює поліція і є хороші лікарні. Так що, дотримуючись деякі запобіжні заходи, турбуватися особливо не про що.

Приміром, не йдіть на тісний контакт з незнайомими людьми, завжди стежте за своїми цінними речами та документами, живіть і харчуйтеся в місцях, які здаються чистими. У разі будь-яких утруднень звертайтеся за допомогою до поліцейського або подайте заяву в найближчий поліцейський відділок. Екстрені ситуації Загальнонаціональні телефонні номери поліції – 100, пожежної охорони – 101, швидкої медичної допомоги – 102. У разі непередбаченої ситуації допомогу може надати і ваше посольство.

При необхідності екстреної медичної допомоги черговий лікар у вашому готелі може направити вас в приватну клініку. Екстрену медичну допомогу надають цілодобово працюють відділення у всіх державних і більшості приватних лікарень. Загальні запобіжні заходи Поїздки по регіону майже не представляють небезпеки для туристів.

Оскільки Делі, Агра і Джайпур є великими туристичними центрами, тут повно посередників, жебраків, які пристають до туристів, і злодюжок, Приймайте прості запобіжні заходи, наприклад, зберігайте готівкові гроші на поясі під сорочкою, користуйтеся дорожніми чеками і стежте за важливими документами, паспортами і візами. Бережіть фотоапарат і уникайте носити коштовності і мати при собі великі грошові суми в людних місцях. Цінні речі можна зберігати в готельному сейфі, при цьому завжди потрібно вимагати квитанцію.

При покупках стежте, щоб продавець виписував вам рахунок і обробляв вашу кредитну карту у вас на очах. Замикайте багаж на ключ, коли їздите в потягах.

Не піддавайтеся на вмовляння продавців купити товари з тим, щоб вигідно перепродати їх будинку. Не витрачайте гроші на сумнівні покупки. У разі будь-яких неприємностей – наприклад при втраті паспорта або цінних речей, потрібно звернутися в найближчу поліцейську ділянку і написати заяву за формою FR, також рекомендується проінформувати про подію своє посольство, де вам порадять, як себе вести в даній ситуації. Наркотики Невірно думати, що в Індії терпимо ставляться до вживання наркотичних речовин.

Тепер володіння, перевезення і вживання наркотиків (в тому числі марихуани) заборонені законодавством і караються великими тюремними термінами. Злочини, пов'язані з наркотиками, зараз тягнуть за собою як мінімум десятирічне ув'язнення без права помилування або оскарження. Ніколи не переносьте і не реєструйте чужий багаж в аеропортах і не залишайте свій багаж без нагляду і незачиненому в громадських місцях.

Юридична допомога Туристи рідко стикаються з юридичними проблемами, але якщо це сталося, негайно зв'яжіться зі своїм посольством. Завжди майте при собі паспорт та його копію. Нікому не передавайте свої документи, не поставивши до відома про це посольство.

Деякі страхові поліси забезпечують покриття юридичних витрат в екстрених та нещасних випадках. Громадські туалети Відрізняються поганими гігієнічними умовами, і їх краще уникати. Втім, на міських трасах існують заклади під назвою «Sulabh Shauchalayas» з привабливим дизайном.

Їх легко можна відшукати, вони надзвичайно чисті, і плата в них номінальна. Правда, там треба сидіти навпочіпки, до чого потрібно звикнути. В деяких готелях дозволяється відвідувати туалети і не постояльцям.

При собі завжди слід мати на всякий випадок туалетний папір.

Каждая женщина должна следить за своим здоровьем, по этому, не затягивайте и обращайтесь к врачу, консультация гинеколога киев поможет вам. И помните, чем раньше выявлена проблема, тем легче ее решить!Зверніть увагу:

Добавить комментарий