Острів Геліоса – Сицилія

Квітень 6, 2013

Острів Геліоса – Сицилія

Сицилія – найбільший острів у Середземному морі, його омивають три моря: Середземне, Тірренське і Іонічне. Сонце тут сяє цілий рік.

Звідси вийшли Архімед і італійська мафія. Тут розташована Етна – діючий вулкан, найвищий в Європі.

Дороги і річки поділяють апельсинові сади і оливкові гаї, поля і гори, є навіть долини кактусів. Після всіх загарбницьких воєн тут залишилися як пам'ять еллінські храми, норманські собори і палаци, арабські апельсинові гаї. Символом Сицилії стала Медуза Горгона, що стоїть на трьох ногах, що позначають Європу, Азію та Африку, три частини світу, між якими і розташувався острів.

Входячи до складу Італії, Сицилія користується автономією: тут є свій уряд, що знаходиться в столиці, Палермо, своє законодавство і навіть звільнення від сплати деяких податків. Острів славиться любов'ю до спорту: тут бігають підтюпцем, ганяють на велосипедах, багато бігають уздовж берега по мокрому піску. Улюбленим місцем відпочинку для італійців і європейців Сицилія стала завдяки надзвичайно красивою природою з її морем, горами, садами, м'яким кліматом, а також через безліч пам'ятників культури, легенд про мафію і, що, мабуть, важливіше, через прекрасної кухні , присмаченою відмінним вином. Приватні готелі «bed-and-breakfast» розмістять навіть тих, хто не замовляв місця заздалегідь, а в розкішних готелях можна побачити справжню італійську весілля, на яку з'їжджаються всі родичі, включаючи стариків і немовлят.

Туристи забираються на Етну – в долину кратерів. Катер може відвезти охочих на еолові острова, там з палуби можна побачити регулярно відбувається виверження острівного вулкана Стромболі. Ну, а що ж знаменита мафія?

Від неї залишилися назви ресторанчиків, село Савока, в якій знімалася весілля Майкла Корлеоне, та графіті на стінах. Але тратторії і кафе працюють без сієсти, їжа в них надзвичайно смачна, тут подаються знамениті аранчіні – рисові кульки і піраміди, паніровані, з помідорами, м'ясом, морквою і шпинатом усередині, а також риба-меч, фруктовий лід, каннолі – трубочки, начинені солодким сиром, і морозиво – з мигдалем, лимоном, фігами, жасмином і динею.

Хотите приобрести качественный и стильный комод ? В таком случае лучше всего обратиться в магазин expert-mebel.com.ua – тут вы найдете самые красивые и современные модели!Зверніть увагу:

Добавить комментарий