Пам'ятники європейської Індії

Квітень 6, 2013

Пам'ятники європейської Індії

В Сардхане знаходиться собор, який побудувала бегам Самро, індійська дружина французького найманця Вальтера Рейнхардта. Збереглася церква в Міруті, де пролунали перші постріли повстання сипаїв.

Друтіх місця, пов'язані з періодом індійського повстання, – військові містечка Мірута і Агри, кладовище Агри і церква Св. Якова (Сент-Джеймс) в Делі.

Британське володарювання. Основи британського правління, або епохи Раджа, були закладені після Індійського повстання 1857-1859 рр.., Коли загострилося невдоволення Ост-Індської компанією. Відповідно до Закону 1858 р., правління компанії закінчувалося, а її території входили до складу Британської імперії під владою віце-короля. Хоча мета Раджа полягала в отриманні економічного прибутку і збереження влади, спадщиною цього періоду стали політичне об'єднання континенту, введення західної системи освіти, централізована адміністрація і прокладена мережа залізниць.

Адміністрація. Приблизно 2000 англійських чиновників Сивіл-Лайнсской служби Індії, управляли 300млн індійців.

Ця служба, «Сталевий каркас Індії», сприяла введенню британського законодавства і правопорядку. Пані і кравець Незважаючи на клімат, англійці не зраджували своїм звичкам в одязі і способі життя. Дітей відсилали «додому» на навчання, а штат індійської прислуги забезпечував комфорт.

Подорож Сахиба. Для розвитку комерції була створена залізнична мережа.

На цій літографії XX в. зображений Сахіб, мандрівний зі слугами у вагоні першого класу, де їдуть «тільки білі». Імперський Дурбар, 1903 р. На картині зображено ритуал «дурбарат» лорда Керзона в Делі (1903 р.), яким відзначалася коронація Едуарда V в Лондоні, у вигляді процесії по вулицях Делі.

Такі церемонії проводилися періодично і служили для звеличення британського правління в Індії.

Желаете приобрести металлические двери в Киеве ? В таком случае загляните на сайт http://s-dveri.com.ua/ тут вы найдете самые выгодные предложения и самые качественные двери!



Зверніть увагу:

Добавить комментарий