Парки міста Львова

Квітень 6, 2013

Парки міста Львова

Козьма Прутков стверджував, що важко зупинитися, почавши робити 3 речі: куштувати хорошу їжу, чесати, де свербить, і слухати одного, який повернувся з подорожі. З мудрецем посперечатися важко. Виявляється, ще важче зупинитися, коли сам розповідаєш про свою подорож.

Сьогодні це місто Львів. Найпопулярніше місце відпочинку мешканців Львова і гостей міста – це, звичайно, «Високий замок». «Високий замок» – парк, який з середини дев'ятнадцятого століття вважається однією з яскравих пам'яток Львова.

Парк цей розташувався на Княжій горі і складається з двох терас, кожна з яких має оглядовий майданчик. На вершині гори туристи можуть побачити замок часів Данила Галицького.

У Парку «Високий замок» знаходиться місцевий телецентр. Поєднання сучасності і старовини, чудові насадження приваблюють численних відвідувачів в цей парк. Центром культурно-масових заходів у Львові є Парк культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького.

Тут можна розважитися на атракціонах, відвідати концертний зал, а для любителів спорту працює стадіон. Джерела найчистішої железосодержащей води знаходяться в парку «Залізні води». Раніше тут був просто ліс, але з 1905 року – це місце стало парком, площею двадцять гектар.

Старий ліс, різноманітність рослинності особливо вражає міських жителів. Чотирнадцять гектар займає Парк імені Івана Франка.

На території парку є пам'ятник Івану Франку. Деякі дерева в парку досягають трьохсотлітнього віку. Чудовий ставок з лебедями радує відвідувачів у Стрийському парку.

Це парк визнаний одні з найкращих парків країни. Тут можна побачити близько двох сотень рідкісних сортів флори.

Парки Львова доставляють справжню насолоду тим, хто знаходить час для неспішних прогулянок і відпочинку на природі. Щоб відчути природний колорит міста, потрібно побути тут хоча б кілька днів.

Для того что бы приобрести модную и стильную одежду не обязательно ходить по магазинам, все можно выбрать в интернете на сайте http://www.adv-city.com/, тут вы найдете большой выбор и самые выгодные цены!Зверніть увагу:

Добавить комментарий