Паризький Північний вокзал

Квітень 6, 2013

Паризький Північний вокзал

По приїзду в Париж вам не доведеться довго шукати місце для ночівлі. Численні готелі біля вокзалу в Парижі традиційно чекають своїх гостей, і Північний вокзал не є виключенням – всі, хто приїжджає в місто по справах або для відпочинку, зможуть знайти притулок недалеко від місця прибуття. Паризький північний вокзал (GareduNord) належить залізничної мережі Національної компанії французьких залізниць, це один з шести великих вокзалів, де можна пересісти на метро і таку лінію міського транспорту, як RER.

Щорічно він приймає 180 млн пасажирів, включаючи станції метро, вважається найбільш завантаженим в Європі, за інтенсивністю пасажиропотоку займає після двох токійських вокзалів третє місце в світі. Вокзал обслуговує лінії, що йдуть на північ Франції та в Нідерланди, Бельгію та Великобританію. Автором проекту вокзалу виступив архітектор Жак Гітторфф ще в 1861-64 роках.

  Вокзал постійно перебудовувався і розширювався, до нього підключалися приміські лінії і лінії метро, реорганізовувалися шляху. Виконано вокзал, вірніше, його фасад, як тріумфальна арка.

Дах кам'яної будівлі підтримують чавунні конструкції. Із зовнішнього боку вокзалу є підтримуючі колони, які були відлиті в Англії – на той час жодна інша країна не володіла ливарним виробництвом таких розмірів. Міста, в які ходили потяги з вокзалу, символізуються скульптурами: вісім відносяться до міжнародних перевезень, дванадцять – до внутрішніх маршрутах північно-західного повідомлення.

У світовій культурі Північний вокзал також залишив свій слід: він фігурує в романі Брауна «Код да Вінчі», показується в кліпі БлейкаШелтона «Home», в численних фільмах, як наприклад «Ідентифікація Борна» і «Ультиматум Борна» з Меттом Даймон, «12 друзів Оушена »з Клуні і« Канікули містера Біна ».

Хотите приобрести билеты на самолет выгодно и быстро? В таком случае добавляйте в закладки сайт http://ufsa.com.ua/ – тут вы найдете самые выгодные предложения от многих известных авиакомпаний!Зверніть увагу:

Добавить комментарий