Пасхальні привітання своїми руками!

Квітень 9, 2013

Пасхальні привітання своїми руками!

В кожній сім’ї є свої великодні традиції. І добре, якщо діти активно допомогають у підготовці до цього приємного Свята. Тижня за 2-3 до Великодня, поки вас ще не закрутила карусель передсвяткового клопоту, почніть майструвати з дітьми пасхальні привітання і ви побачите як це цікаво! Які ж вироби можна зробити з дітьми 3-5 років до Великодня?

Давно у Україні існувала чудова традиція дарувати на Великдень листівки , зроблені своїми руками.we
Ось кілька простих варіантів саморобних листівок , з якими впораються малюки.

Листівка-яйце
Що потрібно: альбомний лист, ножиці гуаш.
Як зробити: Скласти альбомний лист навпіл. На одній половині намалювати олівцем контур яйця. Вирізати яйце по контуру, не прорізаючи на згині сантиметрів 5-7 . Вийде листівка з розворотом. Тепер нехай дитина барвить нашу листівку гуашшю різних кольорів.

Великодні конвертики2e88ff66b5f0
Такі вироби до Великодня з паперу можна буде потім наповнити ніж щось смачним, наприклад цукерками, драже, мигдалем або вкласти в них красиву листівку.
Для цього звичайні конвертики можна прикрасити, використовуючи великодню символіку. Або, наприклад, вирізати 2 зайчиків, склеїти їх до половини і вкласти всередину листівочку. Або взяти великий конверт, розділити його пунктирною лінією навпіл, на першій половині намалювати мордочку курчати або кролика. А на другий – намалювати вушка або гребінець і вирізати по контуру. Вічка намалювати або приклеїти з папери іншого кольору, а носик зробити з маленьких бубончиков або гудзиків:Зверніть увагу:

Добавить комментарий