Перегляд телевізора зашкоджує здоров’ю

Серпень 20, 2011

Перегляд телевізора зашкоджує здоров’ю

Австралійські науковці в ході досліджень виявили, що люди, які, дивляться телевізор в середньому приблизно по 6 годин щодня, автоматично піддають себе ризику зменшити своє життя на п’ять років у порівнянні зі своїми однолітками, у яких немає подібної звички….

Сидячий спосіб життя, як відомо, тісно пов’язаний з величезним ризиком ранньої смерті, оскільки він частенько призводить найздоровіших людей до раптових серцевих нападів і інсультів. Перегляд телевізійних програм напряму можна назвати справжнім сидячим заняттям, проте, повністю його вплив на тривалість життя до австралійських вчених так ніхто і не вивчив. Вони ж, у свою чергу, скористалися ранніми даними великомасштабних досліджень взаємозв’язків діабету, ожиріння і стилю життя, не обійшли стороною й результати роботи з вивчення чисельності населення і смертності 2008 року.

Посилаючись на відповіді респондентів про час, витрачений на ТБ або відео, вчені визначили рамки ризиків. На їхню думку, дорослі в Австралії в 2008 році витратили на перегляд ТБ близько 10 млрд годин, а за більш точним розрахунками, виходить, що кожна година у ТБ скорочує тривалість життя в середньому на 22 хвилини. В результаті, людина, яка сидить по 6 годин щодня за ТБ-переглядом, можливо проживе на 5 років менше, ніж незалежний від техніки людина. При цьому, що результати середні, оскільки 5 років – середнє значення між 11 добами і 10,4 років. Якщо порівняти шкоду від куріння і від телепередач, то одна сигарета дорівнює півгодини перегляду ТБ.

С развитием интернета и онлайн магазинов в обиход вошли електронные деньги. На данный момент это одна из самых удобных форм оплаты. С развитием электронных денег появились и онлайн сервисы например http://www.bestchange.ru/wmu-to-telebank.html – которые позволяют быстро конвертировать одну валюту в другую. Это на самом деле очень удобно!Зверніть увагу:

Добавить комментарий