Переміни в сервісі Google Reader

Листопад 5, 2011

В найближчому часі сервіс Google Reader буде інтегровано в соціальну мережу Google+, причому інтерфейс сервісу буде оновлено до сучасного зовнішнього вигляду всіх сервісів компанії Google.
Також поруч з кожним дописом розміщена кнопка “+1”, при натисканні на дону кнопку відвідувачі можуть відмітити допис який ім сподобався, а також розмістити його в своєму профілі в мережі Google +.
Як повідомляють розробники проекту після інтеграції сервісу в соціальну мережу, з нього будуть видалені старі соціальні опції такі як можливість користувачів «дружити» на сервісі та слідкувати за новинами друга по сервісу, а також буде видалена можливість коментування дописів інших користувачів проекту. Такі нововведення дозволять компанії Google зосередити увагу користувачів на власнії мережі і не повторювати подібні функції
Керівництво сервісу попросило користувачів надіслати ім відгуки на електронну почту, таким чином вони дізнаються чи сподобались переміни в сервісі Google Reader. Доречі для тих користувачів які бажають перейти на інші RSS-агрегатори, є можливість експортувати дописи в інші канали.
Доречі у найближчому майбутньому очікується випуск оновленого мобільного застосування Google Reader спеціально для телефонів, що базуються на Android.Зверніть увагу:

Добавить комментарий