Переваги хмарних технологій

Грудень 23, 2012

Переваги хмарних технологій

«Приватна хмара пропонує величезні можливості для оптимізації ІТ-інфраструктури підприємства. Як будь-яка інша складна система управління сервісами та обслуговування споживачів, воно вимагає професійної інтеграції компонентів і оптимізації ІТ-процесів компанії. Це, в свою чергу, вимагає від технічних фахівців нових знань і погляду на вже знайомі технології. Саме тому ми вирішили провести серію технічних семінарів, на яких головний акцент буде зроблений на технології та основні сценарії їх використання», – сказав Василь Маланін, менеджер Microsoft по продуктах для дата центрів.

В рамках заходу буде розглянута концепція приватного хмари, його реалізація з допомогою System Center 2012, а також ряд конкретних сценаріїв застосування хмарних технологій:
• як ефективно розподіляти ресурси ІТ-інфраструктури за допомогою поняття «част-ве хмара» і System Center Virtual Machine Manager 2012;
• як здійснювати моніторинг бізнес-додатків з допомогою System Center Operations Manager 2012;
• як реалізувати управління життєвим циклом додатків за допомогою System Center Configuration Manager 2012;
• як керувати гібридної інфраструктурою з допомогою System Center AppController 2012;
• крім того, буде дано огляд нових можливостей Hyper-V у Windows Server 8.

Каждый веб-мастер понимает важность выдачи его сайта в поисковых системах и для того что бы сайт был как можно выше в поисковых ответах вам необходима грамотная сео оптимизация – которая поможет быстро улучшить вид сайта в глазах поискового робота и даст вам большие преимущества перед конкурентами!Зверніть увагу:

Добавить комментарий