Переваги металевих дверей

Березень 7, 2013

Переваги металевих дверей

Якщо ви вирішили захистити свою квартиру максимально надійно, не слід нехтувати заміною дерев'яних дверей на металеву. Зрозуміло, ви можете сподіватися на охоронну сигналізацію або двері під'їзду, але додаткова лінія захисту ніколи не зашкодить.

Перевага металевих дверей як захисту очевидно. Дерев'яну двері набагато легше вибити – а розтин залізних дверей є довгим, трудомістким і дуже гучним процесом. У результаті сама наявність металевих дверей може відлякати потенційного зловмисника від вашої квартири.

Вважається, що залізні двері виглядають гірше, ніж дерев'яні – але це вірно тільки для найдешевших і низькоякісних варіантів. Переважна більшість металевих дверей мають обробку – і виглядають не гірше (а іноді і краще), ніж дерев'яні.

Ще одним аспектом, відлякує багатьох, є ціна металевих дверей. Так, у дев'яності вони коштували досить дорого – але з тих пір багато чого змінилося, і завжди можна купити металеві двері дешево – ну або відносно дешево. Крім того, сьогодні в квартирах куди більше цінностей, ніж в дев'яності – і економія на захисті може вийти боком.

Зрозуміло, щоб реалізувати перевагу металевих дверей як засобу захисту квартири, на дверях повинен бути встановлений надійний замок – і косяк двері теж повинен бути зроблений з металу. Ідея вкласти металеві двері в дерев'яний косяк не дуже розумна, якщо висловлюватися максимально м'яко – оскільки надійність двері дорівнює надійності найменш міцного елемента її конструкції, дерев'яний косяк перетворює металеві двері в щось зовсім безглузде. Не слід економити на «другорядних» речі – інакше ви можете витратити гроші і не отримати нічого корисного.

Все це слід мати на увазі, займаючись, наприклад, тієї ж установкою дверей.

Вы приобрели межкомнатные двери а мастера по установке не можете найти? В таком случае лучше всего обратиться в компанию монтаж межкомнатных дверей – http://www.mosstroitel.ru – тут вы найдете лучших специалистов которые помогут вам в этом воропсе!Зверніть увагу:

Добавить комментарий