Переваги оренди квартири

Березень 22, 2013

Переваги оренди квартири

Питання про те, зняти квартиру або купити будинок, ймовірно, один з актуальних сьогодні. Є багато людей, які по обидві сторони думок, і здатних вказати багато хороших аргументів на захист своєї точки зору. Хороший відповідь на це питання потребує врахування великої кількості різних факторів, і хоча ви можете думати, що володіння будинку є хорошою ідеєю, не слід забувати, що і оренда має купу переваг.

особливо актуальні ці поради, якщо мова йде про оренду квартири у Львові. В цьому місті існує велика кількість пропозицій по оренді нерухомості, що досить складно зробити однозначний вибір. Тому таке питання як львів квартири подобово вимагає знання деяких тонкощів, які допоможуть зберегти час і гроші.

Перш за все, при розрахунку переваг оренди слід використовувати економічні знання, в тому числі враховувати стан економіки. Хоча може здатися, що становище поліпшується, подумайте, як багато людей втратили свої будинки або знаходяться в стадії втрати роботи. Особливо страшна втрата роботи для тих, хто виплачує іпотечні кредити, так як звільнення практично рівносильне втраті будинку.

Є багато різних причин, чому оренда квартири зараз набагато краще, ніж покупка будинку. По-перше, це дешевше орендувати квартиру в довгостроковій перспективі. Якщо ви знімаєте квартиру за 200 доларів на місяць, в той же будинок буде коштувати вам в будь-якому місці від $ 700 до $ 1500 в місяць в іпотеку.

 Якщо ви дійсно хочете інвестувати у щось, різницю між вартістю іпотеки і орендними платежами можна вкласти у фондовий ринок або відкрити рахунок в банку.

Не слід забувати про те, що отримання кредиту є дуже довгим і нудним процесом, пов'язаним з оформленням купи документів і відповідністю великій кількості параметрів, таких як платоспроможність, наявність постійного доходу, гарантії і т.д. Крім того, необхідно внести пристойний первинний внесок, щоб отримати хорошу відсоткову ставку. Крім того, якщо ви придбали будинок в іпотеку, то ви, по суті, змушені залишитися на одному місці довгі роки, тоді як при оренді ви зможете з'їхати практично завжди.

Володіння будинком означає, що ви несете повну відповідальність за все, що відбувається. Так у випадку, якщо буде мати місце проблеми з опаленням та каналізацією, за них несе відповідальність господар будинку і вас практично не буде турбувати така проблема як розрахунок вартості ремонту квартир та пов'язані з цим витрати. У разі ж оренди будинку, ви практично звільнені від відповідальності за його поточного та капітального ремонту, що також може становити пристойну частку витрат, що складають навіть рік вартості оренди, якщо не більше.

Нужно убрать дом, но некогда? Хочется встретить весну достойно в чистой квартире? Обратитесь в клининговую компанию Гелиос http://heliosclean.ru/ и пусть Ваши заботы станут нашими! Встречайте весну в чистой квартире!Зверніть увагу:

Добавить комментарий