Перевірка продуктів за допомогою смартфона

Грудень 30, 2012

Перевірка продуктів за допомогою смартфона

У Школі інженерії і прикладних наук при Каліфорнійському університеті американського міста Лос-Анджелес, що носить ім’я Генрі Самуэли, групою дослідників було створено особливий пристрій для смартфона. Ця розробка дозволить алергікам перевіряти продукти харчування на предмет наявності в них харчових алергенів.
Інженери вклали в смартфон програму, яка встановлює наявність у їжі яєць, арахісу, молока та інших продуктів, які можуть викликати алергічні реакції у людей. Це компактний і легкий пристрій назвали iTube.

Щоб перевірити будь-який продукт, його необхідно посікти і змішати з гарячою водою, потім додати кілька реактивів і влити суміш, що вийшла в пробірки, які прикріплені до гаджету. І програма визначить, чи присутній у їжі алерген, а також з точністю до мільйонних часток показує його кількість. Ця нескладна процедура займе приблизно 20 хвилин.

Вчені впевнені, що цей винахід буде просто незамінна для батьків дітей-алергетиків.

Вы сделали сайт но на нем нет посетителей? Это не беда, ведь услуга раскрутка сайта от компании idg.net.ua – это хороший способ поднять посещаемость и рейтинг вашего сайта в глазах поисковых систем. Специалисты данной компании проведут все работы максимально быстро и эффективно и при этом без больших затрат денег!Зверніть увагу:

Добавить комментарий