Перша в світі OLED ялинка!

Грудень 23, 2012

Перша в світі OLED ялинка!

Електрична ялинкова гірлянда була винайдена Едвардом Джонсоном через три роки після того, як Томас Едісон дав життя електричної лампи розжарювання. GE стала першим в світі виробником електричних різдвяних гірлянд з лампами, що працюють від електродроти. З тих пір компанія слід старої і доброю традицією, розробляючи все більш цікаві і сучасні технології «святкового освітлення». Одним з останніх проектів стало світлове оформлення головною різдвяної ялинки США біля Білого дому у Вашингтоні.

Вже 49 років поспіль національні новорічні ялинки в США переливаються святковими вогнями GE Lighting. Цього року головна ялинка прикрашена більш ніж 10 000 світлодіодами. Створити унікальний святковий дизайн фахівцям вдалося за допомогою використання нових сучасних технологій. Інноваційне рішення, яке відповідає стандарту ENERGY STAR, найбільш наочно демонструє різноманіття можливостей використання світлодіодів і створює чарівний ефект мерехтливих сніжинок.

Верхівку ялинки прикрашає зірка, створена з використанням системи GE Tetra® MAX LED, яку, як правило, використовують для підсвічування рекламних вивісок. Світлодіодна система Tetra з часом не втрачає своїх технічних характеристик, вона надзвичайно энергоэффективна і виробляє яскраве світло, який видно з далеких відстаней. Вогні на ялинці спалахуватимуть кожну ніч, аж до 1 січня 2012 року.

У вас собственный дом и часто бывают перепады с подачей электроэнергии? В таком случае я рекомендую использовать качественные электростанции дизельные – это даст возможность сэкономить на оплатах за услуги подачи энергии и при этом иметь собственный источник и не зависеть от кого либо в этом важном вопросе!Зверніть увагу:

Добавить комментарий