Перші фото нової моделі HTC Vigor

Серпень 28, 2011

Перші фото нової моделі HTC Vigor

Про появу смартфона  HTC Vigor вже ходять  чутки, хоча він ще не був офіційно анонсований. Однак, до цього моменту його фотографії не публікувалися і було не ясно, як же пристрій насправді виглядає. Сьгодні на сайті DroidLife з’явилися фото цієї моделі .

Як видно на фото HTC Vigor виконаний в формі моноблоку з досить великим сенсорним дисплеєм і сенсорними кнопками під ним, клавіатури у новинки немає.
Даний смартфон. як очікується, вийде в американського оператора Verizon Wireless і буде працювати в мережах четвертого покоління LTE.

Не виключено, що версії для інших ринків теж з’являться. Неофіційні характеристики HTC Vigor включають в себе 4,3-дюймовий сенсорний дисплей з дуже високою роздільною здатністю 1280х720 пікселів, 1,5 ГГц двоядерний процесор, 1 ГБ RAM, 16 ГБ флеш-пам’яті і 8 Мп камеру.

 

Апарат працює під управлінням операційної системи Android 2.3.4 Gingerbread з інтерфейсом HTC Sense 3.5 і, як очікується,одним з перших продуктів HTC підтримує аудіотехнологій Beats by Dr. Dre. З чуток, реліз новинки відбудеться 6 жовтня.

 

ДжерелоЗверніть увагу:

Добавить комментарий