Перші столиці в районі Делі

Квітень 6, 2013

Перші столиці в районі Делі

Знамениті «сім міст» Делі простягаються від кила Раї Пітхора (X ст.), Побудованого який звели моголи в XV в. Кожен з цих міст складався з селищ, які групувалися навколо фортів, що зводяться могутніми правителями. У міру того як Делійський султани збирали свої володіння, вони пересували захищену горами Араваллі столицю на північний схід, у напрямку відкритих рівнин на берегах р. Джамни.

Нині Делі об'єднує руїни середньовічних фортець, палаців, гробниць і мечетей і сучасні будівлі, число яких постійно збільшується. Шахджаханабад став сьомим містом Делі.

Його Джахан в 1638-1649 рр.., Перенісши столицю з Агри. Сірі, друге місто Делі, до цих пір можна бачити біля форту Сири і сусіднього селища Шах-пур-Джат. Цей колись квітуче місто був побудований Алауддіном Хілджі в 1303 р. Пурана-Кіла, фортеця шостого міста Делі Дінпа-Наха, була зведена Хумаюна.

Цитадель захопив афганський вождь Шер-шах, який назвав її Шергархом. Кила Раї Пітхора – перший із семи Делійський міст, була побудована Чауха-нами близько 1180 1192 ці місця захопив Кут-буддін Айбак, що заснував тут столицю.

Туглакабад – ефектний форту підніжжя гір Араваллі, третій місто Делі, побудований в період чотирирічного правління Джіясуддіна Туглака (1321-1325). Руїни Сірі – другого міста Делі, вибудуваного Алауддіном Хілджі.

Хотите защитить свой дом и при этом удачно украсить его ? В таком случае будет отличным решением обратить внимание на входные двери киев, качественные двери это отличный выбор для всей семьи!Зверніть увагу:

Добавить комментарий