Підлога – як правильно вибрати?

Травень 18, 2013

Підлога – як правильно вибрати?

Для того щоб у Вашій оселі запанувала атмосфера гармонії і комфорту, необхідно докласти величезні зусилля в процесі настільки трудомісткого ремонту. На початковому етапі певне складне становище викликає вибір будівельних матеріалів для обробки приміщення. Так, наприклад, через широкого асортименту підлогових покриттів ускладнюється задача визначення відповідного для Вас варіанту.

Найбільш поширений вид підлогового покриття – лінолеум. Виділяють 4 різновиди матеріалу:

– Комерційний лінолеум. Виходячи з назви матеріалу, стає зрозуміло, що його основне призначення – використання в якості підлогового покриття в багатолюдних приміщеннях. Наприклад, комерційний лінолеум використовують в лікарнях, навчальних закладах, на виробничих підприємствах.

– Напівкомерційний лінолеум. Визнано самим практичним підлоговим матеріалом, його відрізняє різноманіття колірної гамми. В експлуатації лінолеум дуже зручний.

До речі, догляд за ламінатом – свого роду, «конкурентом» лінолеуму, також не доставляє значних труднощів.

– Натуральний лінолеум. Його складові «компоненти» – натуральні матеріали. Даний вид лінолеуму відрізняється хорошими показниками екологічності, високою звуко-, тепло-і вологоізоляції, міцності, антистатичності.

Цей лінолеум можна зустріти в лікарнях, розважальних центрах, офісах, а також школах.

– Побутовий лінолеум – призначений для використання в житлових приміщеннях. Зазвичай його використовують на коридорі, у дитячій кімнаті, кухні, вітальні.

Мабуть, головна перевага лінолеуму – його доступна ціна. Даний матеріал на сьогоднішній день виготовляють в найширшої палітрі візерунків, відтінків і малюнків.

Ще одна поширена підлогове покриття – ковролін. Цей матеріал укладається по всьому периметру кімнати. Основні матеріали для виготовлення побутового ковроліну – поліпропілен, поліамід, поліестер і навіть шерсть.

Тому його використовують у дитячих кімнатах.

Весна и лето это сезон строительных и ремонтных работ, и если вы в поисках хорошей и надежной двери то лучше всего обратиться на сайт http://portes.ua/ – тут вы найдете очень большой выбор качественных дверей на любой вкус и по приятным ценам!Зверніть увагу:

Добавить комментарий