Підлога з дерева

Травень 17, 2013

Підлога з дерева

Сьогодні ми є свідками тріумфального повернення підлогової дошки як елітного будівельного матеріалу. Як відомо, в радянські часи бараки і гуртожитки покривалися підлогової дошкою, тоді як кооперативні квартири забезпечувалися паркетною підлогою. Однак зараз в умовах стрімкого розвитку будівельних технологій підлогова дошка впевнено завойовує лідируючі позиції серед елітних підлогових покриттів, як на Заході, так і в Росії.

Це пов'язано з тим, що у виготовленні цього будівельного матеріалу застосовуються дуже цінний породи дерева, при цьому оснащується по кутах спеціальними пазами, значно полегшують процес стиковки мостин.

Крім того, підлогова дошка має такі переваги як дуже низький рівень теплопровідності, маленька вага, тривалий термін служби, надійність і міцність. Дерево відмінно утримує мікроклімат в кімнаті, створюючи оптимальну для здорового життя температуру, будучи по суті одним з важливих будівельних матеріалів в будівництві елітних квартир, передбачених на сайті – http://www.landmarkre.ru/ru/elite-rent/flat.php , які здаються в оренду надійними ріелторськими компаніями. Разом з тим, даний вид підлогового покриття має і недоліки. Це, перш за все, дуже високий рівень висихаемость і вологопоглинання, через що дерево може висохнути або просто загнити.

  Крім того, якщо не дотримується техніка безпеки щодо пожеж, вона може просто згоріти, так як схильна возгораемости.

Разом з тим, сучасні технології дозволяють істотно зменшити негативний вплив цих недоліків. Так обробка спеціальними лаками перед монтажем підлогового дерев'яного покриття зводить практично нанівець його пожежонебезпека. Крім того, такий поширений будівельний матеріал як дуб, здатний володіє дуже високою стійкістю до зволоження і висихання.

Разом з тим власникам будинків, де вистилає підлогова дошка, слід прагнути до постійного контролю рівня оптимальної вологості в приміщеннях.

Слід зазначити, що на даний момент єдиних і спеціальних державних стандартів на масивну дошку поки не прийнято. Тому, простому обивателя дуже складно орієнтуватися в такому розмаїтті таких матеріалів, у зв'язку з чим, придбання цього будівельного матеріалу слід здійснювати спільно з хорошим столяром, у зарекомендували себе компаній виробників, які мають дуже високі внутрішні стандарти якості та експортують свою продукцію за кордон

Для тех кто желает создать неповторимый интерьер в своей ванной комнате лучше всего использовать кремаическое пано, которое можно найти на сайте aceramics тут действительно поразительно большой выбор качественных товаров!Зверніть увагу:

Добавить комментарий