Підлога з пробки

Квітень 9, 2013

Підлога з пробки

Мова, звичайно ж, не про пластмасових пробках і не про пивних, а про підлоговому покритті, виконаному з кори коркового дуба. Це – одна з сучасних тенденцій у цій сфері, вже встигла завоювати досить високу популярність. Пробкова підлога складається з декількох шарів пресованої кори і при його виготовленні не використовуються склеювальні склади. Завдяки технології виробництва, коркове покриття підлоги є дуже міцним і зносостійким.

Пробкова підлога не боїться гострих дамських каблучків, меблевих ніжок, дуже стійкий до деформації і механічних впливів.

Ще одним безумовним плюсом коркового підлоги є його практичність. Цей природний матеріал практично не накопичує статичну електрику, що успішно дозволяє боротися з пилом. Крім того, пробка дуже спокійно витримує попадання рідин – навіть розлиті чорнило, кетчуп або масло не залишають на такій підлозі помітних плям.

Пробкова підлога абсолютно спокійно лягає практично на будь-яку поверхню – бетон, дерево, метал і так далі. Цим пояснюється, в тому числі, широка популярність такого покриття не тільки в житлових, але і в офісних приміщеннях.

Класичні кольори коркового статі – коричневий, жовтий, різноманітні відтінки охри – не є догмою, оскільки пробкові шари, як правило, покриваються зверху декоративним шпоном або вінілом, не ставлять жодних обмежень за кольором. Пробкова підлога передбачає майже необмежену різноманітність колірних рішень і фактур. Така підлога без праці вписується практично в будь-який інтер'єр, а його екологічність і натуральність матеріалу створюють відчуття природного тепла і класичного затишку.

Пробкова підлога можна навіть порекомендувати в лікувально-профілактичних цілях. Наприклад, людям, страждаючим захворюваннями опорно-рухового апарату. Справа в тому, що шари спресованого пробки створюють деякий пружний ефект, значно знижуючи навантаження на хребет людини.

Так що, пробкова підлога – це не тільки сучасно, стильно і практично, він ще має і оздоровлюючі властивості!

Приближается сезон посадки и сбора урожая, и если вы решили приобрести силосы для зерна по выгодным то ценам то нет смысла тратить время на тщетные поиски! Лучше всего обратиться в компанию jarl.com.ua – тут вам предложат самые выгодные условия покупки и большой ассортимент!Зверніть увагу:

Добавить комментарий