Підрахунок заробітків з реклами у Twitter

Січень 23, 2013

Підрахунок заробітків з реклами у Twitter

Сьогодні дослідницьке агентство eMarketer повідомило, що рекламні доходи мікроблогінгу Twitter до 2014 році зростуть порядку в 3,9 рази і складуть 540 млн. доларів, навіть незважаючи на те, що зростання виручки буде поступово скорочуватися. У минулому році, за даними агентства, від рекламної діяльності Twitter заробив 139,5 млн. доларів, а збільшення доходів склало 233%. Аналогічний показник зростання в 2012 році виявиться на рівні 83%, а до 2014-му – впаде до 36%.

Як і раніше, велика частина доходів компанії формується в США. Фахівці eMarketer також порівняли показники соціального сервісу з LinkedIn, яка в 2011 році по рекламних доходів обігнала Twitter і отримала близько 155 млн. доларів. Але до 2014 року, як показали дослідження, ситуація кардинально зміниться і LinkedIn отримає тільки 405,6 млн. доларів. У звіті не йдеться про самому популярному соціальному сервіс Facebook, проте агентство в жовтні заявляло, що загальні витрати на рекламу в соціальних мережах складуть 5,5 млрд. доларів і значна частина коштів припаде якраз на Facebook.

Заботиться о своем здоровье и здоровье своей семьи необходимо всегда и начинать надо с воды. Обеспечьте себя чистой водой, ведь именно она является основой жизни. Приобрести сорбционный фильтр от лучшего производителя необходимо просто сейчас! Заходите к нам и выбирайте!Зверніть увагу:

Добавить комментарий