Південнокорейський оператор KT представив цікавий концепт Spider

Вересень 8, 2011

Південнокорейський оператор KT представив цікавий концепт Spider

Південнокорейський оператор KT на виставці IFA 2011 яка проходить у Берліні представив доволі цікавий концепт під назвою Spider.
Цей Паук являє собою одночасно і ноутбук, і планшет, і смартфон і портативну ігрову консоль! Пристрій можна зібрати як конструктор, а в основі всього лежить смартфон Spider Phone на основі операційної системи Android 2.3.4 з видозміненим інтерфейсом.


Модель базується на двоядерному процесорі Qualcomm з тактовою частотою 1,5 Ггц і оснащена 4,5-дюймовим сенсорним дисплеєм з роздільною здатністю 1280×800 пікселів.
Spider отримав 16 ГБ вбудованої пам’яті, 8 Мп камеру на задній стороні, 3 Мп фронтальну камерою і акумулятор на 1710 мАг. Вага пристрою становить 141 грам, а товщина – 9,5 мм.
Для того щоб перетворити Spider Phone в планшет, досить встановити його в док-станцію з 10-дюймовим тачскріном – Spider PAD.
Ще одна док-станція – Spider Laptop – перетворить Spider Phone в ноутбук з повноцінною QWERTY клавіатурою. І, нарешті, розмістивши пристрій в невелику док-станцію з ігровими кнопками, можна отримати портативну ігрову консоль -щось на зразок PSP. Поки точно не відомо, коли концепт Spider перетвориться в реальний пристрій і вийде в продаж. Нагадаємо, схожі концепти вже пропонують ASUS у вигляді ASUS PadFone і Motorola зі своїм Atrix 4G.

Иногда сонник довольно полезная вещь! Вы хотите разгадать загадочный сон? Добро пожаловать в мир толкований сновидений!Зверніть увагу:

Добавить комментарий