Планетарій Бірла

Квітень 6, 2013

Планетарій Бірла

У 1933 р. це місце стало офіційною резиденцією Ман Сінгха, прийомного сина і спадкоємця Мадху Сінгха, який доручив лондонській фірмі «Хеммонд» реконструкцію інтер'єрів. Серед нововведень були екзотична червоно-золота китайська кімната, ванні з чорного мармуру, кришталеві люстри.

Оточений казковими садами палац був: прекрасним місцем для Ман Сінгха і його коханої дружини. У 1949 р. була влаштована офіційна резиденція новоутвореного штату Раджастхан, а в 1957 р. готель.

Сьогодні гранд-готель, цей палац XV ст. не настільки розкішний, як палац Рамбагх, проте займає особливе місце в історії Джайпуру. Побудований в 1729 р. для коханої дружини Савай Джай Сингха Чанд-ра Кумарі Ранаватджі, він служив місцем літнього відпочинку для придворних дам.

У 1821 р. тут влаштувався британський резидент в Джайпурі. Однак самий блискучий етап в його історії настав, коли Ман Сингх і Гаятри Деві переїхали сюди з палацу Рамбагх в 1956 р. Серед високих гостей, яких вони тут приймали, були принц Філіп, герцог Единбурзький (настільки ж пристрасний гравець у поло, як Ман Сингх ), і Жаклін Кеннеді.

Для того что бы попросить интересную и питательную пишу не надо тратить время на приготовление! Лучше всего заказать ее на сайте http://imperiasushi.com.ua/, в меню вы найдете вкусные суши и ролы!Зверніть увагу:

Добавить комментарий