Планшет Fusion Garage Grid 4 пройшов сертифікацію

Вересень 29, 2011

Планшет Fusion Garage Grid 4 пройшов сертифікацію

Розробники планшета JooJoo який відомий оточившим його скандалом і на данний момент не випускається, запропонували новий смартфон Fusion Garage Grid 4.
Данна модель вже сертифікована Федеральною Комісією по Зв’язку США (FCC) і, є скоріше за все, вийде в продаж до кінця цього року,як мінімум, в США. За чутками, її вартість складе $ 399. Fusion Garage Grid 4 – це смартфон на базі GridOS, яка, по суті, є різновидом платформи Android і підтримує відповідні програми.

Апарат буде оснащено якісним 4-дюймовим сенсорним дисплеєм 800 x 480 пікселів, двоядерним 1 Ггц процесором Qualcomm, 16 ГБ вбудованої пам’яті,512 МБ RAM і двома камерами – 5 Мп з функцією відеозапису 720p основний і 0,3 Мп фронтальної. Також у смартфона передбачений слот для карт пам’яті формату MicroSD. На сайті FCC опубліковано і керівництво користувача Fusion Garage Grid 4, однак, там практично немає технічних даних, а йде мова про роботу Grid OS. Згадуються браузер,лончер (Grid Launcher), підтримка імпорту даних з онлайн сервісів Yahoo і Google (контакти, пошта, календар), плюс об’єднання пошти, Facebook і Twitter в Grid Message Center.

С появлением быстрого интерента телевизор уверенно отходит в прошлое… Теперь любимые телеканалы удобно просматривать с помощью компьютера подключенного к интернету. Например вы любите канал 1+1 ? На сайте onTVline можно посмотреть программы этого канала в удобном проигрователе!Зверніть увагу:

Добавить комментарий