Пластикові вікна у вашому будинку (частина друга)

Березень 25, 2013

Пластикові вікна у вашому будинку (частина друга)

Так які вікна для використання у Львові кращі дерев’яні або пластикові ? Пластикові вікна спрощують наше життя – їх не треба утеплювати на зиму ( приклеювати папірці на зазори ,щоб взимку не дуло ) , їх не потрібно фарбувати, їх легко мити, їх важче розбити ( зручно для тих, хто живе на першому поверсі ).
Дерев’яні вікна з часом набухають від того, що постійно вбирають вологу ,фарба облущивается і потрібно витрачати свій дорогоцінний час на фарбування дерев’яних вікон .
Досить багато людей вважають ,що пластикові часто вікна потіють з – за те , що полівінілхлорид не дихає . Крапельки конденсату можуть з’являтися на будь-якому вікні :алюмінію, дерева , пластику .
Це не залежить від матеріалу вікна . Завдяки пластикових вікон тепер у наших квартирах немає вентиляції як у дерев’яних вікон .
Тому запотівання з’являється на охолоджених вікнах . Для того ,щоб цього не було вам необхідно провітрювати ваше приміщення 2 – 3 рази за 5 хвилин в день і незручність вас не буде турбувати .

Багатьох не влаштовує те ,що пластикові вікна білого кольору. Але це теж хибна думка . Ви можете обговорити що цікавить вас колір з фахівцями , які будуть займатися вікнами для вас . Є спеціальна плівка , яка має різновиди за кольором .Все залежить тільки від вас які у вас будуть вікна кольором .
Можна замовити індивідуальну форму для вашого вікна – це може бути не тільки класичний прямокутник , квадрат ,круг ,арка . Профіль пластикових вікон дозволяє враховувати всі побажання клієнтів , так як він гнучкий та еластичний .
Ще одна помилка : пластикові вікна з часом своєї служби жовтіють .
Це неправда ! Все залежить від вибору виробника .Чем більше сумлінну виробник ,тим більше ви будете дивуватися білосніжності вашого вікна .
Компанії ,які не будуть економити на спеціальних добавок для білизни вікна будуть обрані багатьма людьми .
Вибір залишається за вами . Тільки ви краще всіх знаєте ,що краще для вашого затишку в квартирі або будинку . Довіряючи тільки професіоналам ви відчуєте всю радість і комфорт сучасних пластикових вікон .Зверніть увагу:

Добавить комментарий