Подобова оренда квартир: вдале рішення

Квітень 14, 2013

Подобова оренда квартир: вдале рішення

В будь-якій подорожі важливим елементом залишається момент, який стосується ночі. Де ночувати, скільки заплатити і як не затьмарити свою подорож пошуком необхідного спального місця. Володіючи «зайвими» квадратними метрами житла, перше, що приходить в голову власнику приміщення – це можливість здати квартиру, кімнату або будинок з метою отримання додаткових фінансових заощаджень.

Ринок нерухомості буквально кишить різними пропозиціями щодо здачі квартир в оренду. Існує два варіанти здачі житла. По-перше, це короткострокова здача, як правило, квартири на годину, на добу, і на заздалегідь обумовлений власником і клієнтом строк, наприклад на одну календарну тиждень.

По-друге, це довгострокова здача житла. Компанії з нерухомості до таких квартирах відносять варіанти від трьох і більше місяцем.

Хто знімає житло? В даному варіанті можна розглянути кілька варіантів.

  1. Люди, які роблять самостійні подорожі, інакше всі звикли їх називати «дикуни». Термін такої здачі житлових приміщень варіюється від 3 до 14 днів.
  2. Люди, які приїхали у відрядження по роботі або в гості до родичів, але вирішили у них не зупинятися. Термін таких експлуатацій приміщення варіюється від 1 до 5 днів. До проживанню в квартирі терміном на одну добу можна віднести і зустрічі двох людей з конкретними цілями.

    Крім того, подобово квартири знімають і приїжджі на два дні, наприклад, з метою приміщення аквапарку, так як міста розташовані поруч.

  3. Люди, які живуть в орендованому приміщенні, так як не мають свого персонального житла. Звичайно, це в першу чергу молоді сім'ї, або пари, які живуть цивільним шлюбом. Вартість таких квартир може варіюватися від 10 до 100 тисяч, в залежності від територіального розташування міста. Термін експлуатації не визначений, і дана ситуація прописується в договорі клієнта з власником будинку перед вселенням і оплатою.

За статистикою більше 60 відсотків порожнього житла здаються саме в оренду. Фахівці агентств нерухомості запевняють, що здаючи квартири подобово можна заробити в два рази більше, ніж здавати квартири строком на один або пару місяців. Але існують і свого роду недоліки. По-перше, здаючи житло терміном на 24 години, з'являється необхідність надання чистого постільної білизни близько тридцяти разів за місяць, то є життя господаря квартири перетворюється в прання. По-друге, невідомість перед новим мешканцем.

Наслідки після одноденних мешканців можуть бути самими непередбачуваними. Саме тому співробітники компаній пропонують звертатися власникам квартир до фахівців, так як більшість компаній надають гарантії по підбору клієнтів і здійснення процесу здачі вашої нерухомості.

Хотите сделать свой гараж или вход в загородный дом более удобным? В таком случае рекомендуем использовать раздвижные ворота они помогут вам сделать заед более комфортным и быстрым!Зверніть увагу:

Добавить комментарий