Подорож на Пхукет

Квітень 11, 2013

Подорож на Пхукет

Пхукет – одне з найцікавіших і найкрасивіших місць в світі. Назва перекладається з малазійського як «гора», і дійсно, острів Пхукет підноситься над морськими хвилями величезної горою, біля підніжжя якої лежать дивовижні пляжі. Здебільшого Пхукет покритий тропічними лісами, які вкупі з парками, водоспадами, кокосовими гаями надають додаткову принадність відпочинку на острові.

Середня річна температура тут – близько 270С. Кращі екскурсії на Пхукеті – це думка всіх, хто відвідував Таїланд, засноване на унікальному підході пхукетцев до туристів. Вас чекають національний парк, музей морських раковин і сад метеликів.

Краса і неповторний архітектурний стиль древніх храмів, різноманітність і вишуканість відпочинку, перемежованого екскурсіями і дайвінгом, відмінний сервіс, еталонна чистота пляжів і максимальний комфорт приємно дивують і роблять незабутнім час, проведений на острові. На острові безліч барів, в яких подають екзотичні коктейлі, кухня острова багатонаціональною – сюди включаються і російські страви теж. Феєричні шоу і театральні вистави, які супроводжуються спецефектами, також прославили Пхукет.

  На острові безліч п'ятизіркових готелів, хоча і ті туристи, які жили в готелях 4 * -2 *, відзначали професіоналізм і доброзичливість персоналу і високий рівень сервісу. Важливо пам'ятати, збираючись на Пхукет, що це – тропічний острів, тепло і вологість тут забезпечують мусони, тому пір року тут тільки два: дощовий сезон від південно-західного мусону і сухий сезон від північно-східного мусону. З травня по жовтень – сезон дощів.

  З серпня по початок жовтня випадає максимальне число опадів, зливи тривають по 2-3 дня, купання і дайвінг небажані через штормів.

Для того что бы быстро и надежно отправить груз лучше всего воспользоваться услугой экспресс-доставка – это поможет вам быть уверенными в том что отправленные вещи придут в точку назначения быстро и без лишних задержек в дороге!Зверніть увагу:

Добавить комментарий