Подорож на північ від Делі

Квітень 11, 2013

Подорож на північ від Делі

Близько Делі ландшафт змінюється разюче. Уздовж дороги в Харідвар в передгір'ях Гімалаїв тягнуться розплідники манго і лічі.

Мережа каналів в районі Рурк сприяє процвітанню сільського господарства в цій місцевості. Повз Паніпат і Курукшетра до самого Пенджабу тягнеться Національна автострада NH1 (раніше Велика дорога, або Гранд-Транк-Роуд), яка здавна була важливою торговою артерією. На пшеничних і рисових полях тут величезна кількість опор електропередач, завдяки яким забезпечується електроенергією цей важливий промисловий регіон.

А химерні космінари (kos mnor) і середньовічні форти нагадують про інші часи, коли в цьому місці відбувалися військові битви. Церква Св. Андрія в Рурк.

Як дістатися Ця територія має розвинену дорожню мережу, включаючи Національну автостраду NH1. Тут обладнані хороші туристичні придорожні стоянки з чистими туалетами і кафе. З Делі в Дехрадун ходить швидкісний залізничний експрес «Шатабді», в Харідвар також можна дістатися нічним експресом «Муссурі». Потяг «Шатабді» по маршруту Нью-Делі – Калка робить зупинку в Амбале, звідки можна взяти таксі до Курукшетра.

Таксі та туристичні автобуси також ходять з регулярними інтервалами між Нью-Делі і Харідвар, а також між Нью-Делі і Чандігарх. Представники племені гуджаров пасуть овець біля Паніпат.

Тихі води каналу поблизу Сардхани.

Для того чтобы ваш близкий человек, который сбился с пути стал полноценным членом общества лучше всего подойдет лечение наркомании – это залог того что он вернеться к нормальной жизни и станет как и прежде здоровым и веселым!Зверніть увагу:

Добавить комментарий