Подорож по Агре та її околицях

Квітень 14, 2013

Подорож по Агре та її околицях

[

Агра – центр багатою території, культура якої дуже різноманітна. В одній її частині розташовані пасторальні поля по берегах річки Джамна, а в іншій – похмурі ущелини річки Чамбал. Між цими річками знаходяться населені пункти, пам'ятники історії та архітектури і святі місця – це одна з найпопулярніших туристичних зон Північної Індії.

Матхура в міфології вважалася сакральною територією Крішни, а насправді тут знаходився центр буддійського держави і проходила найважливіша транспортна артерія імперії Великих Моголів. Згодом правителі Бундела збудували палаци і форти в сусідніх містах – Бхаратпур, Діге, Джхансі, Датіі і Орчхе.

В результаті в цьому регіоні знаходяться одні з кращих зразків індійського мистецтва і архітектури. А прирічні низовини Бхаратпур є середовищем проживання перелітних птахів та інших представників дикої природи.

Корови на землі Крішни вважаються священними тваринами. Могольської косшнар (kos mmr) wz Великої дорозі (Гранд-Транк-Роуд). Храми та Гати на річці Джамна в Матхуре. Як дістатися З цього району найкраще подорожувати на автомобілі.

Автострада NH2 від Делі до Агри проходить через Матхура. Мережа більш дрібних доріг пов'язує різні місця поблизу Матхура і Вріндавана, які в цілому знаходяться в доброму стані, але не в сезон мусонів. Під час подорожі по Джамні можна оглянути Матхура.

У національному парку Кеоладео Гхана туристів зустрічають велорикші і платні гіди. У цьому ж районі ходять поїзди, у тому числі швидкісний експрес «Шатабді» з Делі до Бхопала через Гваліор і Джхансі, а також експрес «Тадж» між Делі і Агрой. Кілька потягів йдуть через Джхансі, звідки на автомобілі легко дістатися до Датіі і Орчхі.

У Агре і Гваліор є аеропорти внутрішнього значення.

Для того чтобы сделать свое издание лучше всего воспользоваться услугой печать журналов в Москве – это поможет вам быстро и не дорого напечатать свое творение и начать его продвижение на рынке!Зверніть увагу:

Добавить комментарий