Подорож по Австрії: в Зальцбург зі столиці

Квітень 11, 2013

Подорож по Австрії: в Зальцбург зі столиці

Збираєтеся на гірськолижні курорти Австрії? Без сумніву, ви вже в курсі, що вам потрібно в Зальцбург.

Але може бути, вас цікавить класична музика, в тому числі Моцарт? Вам теж потрібен Зальцбург.

При подорожі по Австрії неодмінно зробите таку поїздку, як екскурсія з Відня в Зальцбург. Добиратися до Зальцбурга найкраще автобусом – за 6 євро ви доїдете прямо до Західного вокзалу, там сідаєте на поїзд до Зальцбурга – швидкісний або пасажирський. За приблизно 48 євро і трохи менше трьох годин ви побачите дивовижні пейзажі.

  У самому місті, недалеко від вокзалу, нічне місто, хоч і провінційне, пропонує безліч розваг – на дискотеках і навіть в торгових рядах. Як не чини опір втоми, а ночувати десь потрібно. Поблизу вокзалу і різних транспортних розв'язок вам запропонують свої послуги готелі різного класу, в тому числі – готелі сімейного бізнесу 2 *, при цьому рівень сервісу в них високий, готель недорогий, але дуже зручний, місце розташування зазвичай приховано від сторонніх очей, знаходиться в оазисі тиші. У таких готелів зазвичай безкоштовна парковка, декілька рівнів в самій будівлі, ліфт, орендований або власний сад.

З ранку можна почати знайомство з містом з континентального сніданку і відвідування екскурсійного бюро. Дізнатися про екскурсії ви зможете і в готелі, при цьому є можливість обміну валют, можна організувати поїздку в крижані печери або на курорти Зальцбурга.

Будучи в Зальцбурзі, подбайте про покупку Salzburg card – це абонемент на проїзд на фунікулері, абонемент одночасно на походи в музеї, а також на подорожі в кораблику по міській річці, на відвідування концертів, але в першу чергу це квиток на проїзд в міському громадському транспорті . Карта, дійсна дві доби, обійдеться туристу в 29 євро.

Для того что бы быть в отличной физической форме следует регулярно заниматься спортом, и вы можете приобрести тренажер на сайте http://my-komfort.net.ua/ и без проблем заниматься дома в спокойной обстановке!Зверніть увагу:

Добавить комментарий