Подорож в Бунделкханд

Квітень 11, 2013

Подорож в Бунделкханд

Гваліор разом з прилеглим районом Бунделкханд складають своєрідну в культурному відношенні частина Центральної Індії. Множинні форти і монументи на тлі скелястого пейзажу рідкісної краси нагадують про історію пишних дворів раджпутів Бундела і відважних воїнів начебто Рані з Джхансі. Ця славетних історія і вишуканий смак відображені в архітектурних скарбах Гвалиора, середньовічного міста Орчха і гірських храмах Сонагірі. Тараграм Тутешня фабрика по ручної вичинки папери – цікавий експериментальний центр, що підтримує місцеві ремесла.

Гваліор Столиця багатьох династій починаючи з V ст. – Чудові «врата» району Буьщелгаанд. Орчха Орчха ефектно розмістилася на скелястому острові в закруті р. Бетва. Заснована в 1531 р., вона була столицею Бундели до 1738 р., коли її змінив Тікамгарх.

І донині тут збереглися зруйновані палаци, павільйони, хаммам, стіни і брами, з'єднані з міською частиною проходом з 14 арками. Три головних палацових споруди зібрані разом: це Радж-Махал (1560 р.), Джахангирі-Махал (1626 р.) і Раї Правін-Махал (сер 1б70-х рр..). Раї Правін-Махал названий на честь монаршої коханої, а Джахангарі-Махал – у честь могольського принца, який провів тут ніч.

Храм Чатурбхудж (XV ст.) В Орчхе. У старому місті панують три красивих храму – Рам Раджа, Лакшмі Нараян, а також Чатурбхудж, який присвячений Вішну і відрізняється рідкісним змішанням стилів фортеці і храму. В Чатурбхудже є величезні склепінчасті зали для зборів. Уздовж річки Бетва стоять 14 цікавих кенотафів правителів Орчхі.

Разом з багатьма стовпами сати в музеї Джахангирі-Махал вони нагадують про феодальному минулому Орчхі, коли вдови государів, слідуючи ритуалу саті, часом кінчали життя, вступаючи на похоронне багаття чоловіка.

Если вас интересует занимательный вопрос как поставить мелодию вместо гудков то на сайте Диджуса вы найдете не только ответ но и большой выбор популярных мелодий для звонков!Зверніть увагу:

Добавить комментарий