Подорожі по Індії – цікавий світ для туристів

Квітень 22, 2013

Подорожі по Індії – цікавий світ для туристів

У період з вересня по квітень Ганг під впливом злив у верхів'ях вирує між скель і валунів, прямуючи з гір до рівнин. У цей час існує декілька місць з річковими порогами, де бурхливий потік достатньо безпечний, їх облюбували любителі.

Втім, тут дозволені лише організовані походи під керівництвом експертів, що мають сертифікат. Для тих, хто віддає перевагу менш авантюрний відпочинок, пропонуються мальовничі автотраси по священної долині, де в навколишніх лісах уздовж річки ховаються ашрами. Ганг спокійно струмує в лісовій долині. Каудіяла У самому зручному для початку річкового походу пункті є кемпінги!

Лакшман Джхула Сучасний підвісний міст (джхула) через Ганг замінив колишній канатний міст, побудований в 1929 р. Він знаходиться на північній околиці Рішикеша.

Рідж, або Делийская гряда,-останній виступ гір Араваллі, що тягнуться на північ від Раджастхана, перетинає місто по діагоналі з південного заходу на північний схід На початку XV ст. тут влаштовував полювання Фіруз-шах Тупик. До цих пір тут збереглися руїни його мисливських будинків.

На пагорбах і серед скель ростуть кущі золотого дощу (Cassa fstula) і акації. Великий парк Будди Джаянті добре доглянутий і тихий. Між брукованими доріжками рясніють зарості фікуса, а па маленькому острівці простий намет з піщанику вкриває статую Будди, даровану в 1993 р. Чотирнадцятий Далай-ламою. Напис цитує слова дарувальника: «Людські створення мають можливість заповідати новим поколінням світ, сповнений істинного гуманізму».

Щорічно в травні тут відзначається свято Будди Джаянті.

default

Іноді дозвіл на відвідування можна отримати в адміністрації президента. Фокусна точка Нью-Делі – під час британського панування призначався віце-королю, а тепер резиденція президента Індії, розташований на гребені Райс-на-Хілл. Цей архітектурний шедевр XX в. займає територію в 2 га. Висота цього елегантного споруди з піщанику в найвищій точці дорівнює 55 м. Усередині палацу знаходяться внутрішні двори, банкетні зали, державні апартаменти і особисті житлові приміщення.

В Дурбар-Холі проходять всі важливі офіційні заходи. Розташований прямо під куполом в центрі будинку, що має форму літери «Н», цей круглий зал був спочатку тронний залом, де знаходилися малинові із золотом трони віце-короля і віце – королеви. Із західного боку красивою території знаходяться відомі Могольськіє сади.

Цей терасний парк з водоймами і фонтанами, розташований на а трьох ярусах, закінчується «Садом метеликів» Лютьенса, де всі квіти надзвичайно приваблюють метеликів.

Хотите как можно лучше подготовиться к летнему сезону? В таком случае запишитесь на антицеллюлитный массаж киев и вы будете себя отлично чувствовать на пляже!Зверніть увагу:

Добавить комментарий