Походи на байдарках і рафтинг, риболовля

Квітень 9, 2013

Походи на байдарках і рафтинг, риболовля

Північніше Рішикеша річкові пороги при спуску Гангу з гір забезпечують прекрасні можливості для походів на байдарках і рафтингу. Стандартний похід займає близько трьох днів.

Найкращий час для цього з вересня по квітень, коли на незайманих річкових пляжах влаштовують кемпінги як державні організації штату Уттар-Прадеш, так і професійні приватні компанії, наприклад Outdoor Adventures і Hmalayan Rver Runners. Вони забезпечать вас необхідним спорядженням (наметами, плотами, рятувальними жилетами і шоломами), а також повноцінним харчуванням.

Риболовля дозволена на багатьох річках і озерах регіону. Однак для цього потрібно отримати відповідну ліцензію у місцевої влади.

У рибалок-любителів користуються популярністю такі місця, як Окхла-Бередж в Делі або сусідні озера Сурад-жкунд і Бадкхал. Далі на північ, де гірські потоки зливаються з Чандрабхагой і Гангом (особливо над Харідвар і Рішікеше), добре ловиться короп і інша річкова риба (рідше форель).

Хотите развлечься после работы с товарищами? В таком случае будет хорошо купить игровую приставку и начать интересный и фантастический вечер в хорошей компании и с интересными и захватывающими играми!Зверніть увагу:

Добавить комментарий